Bytovia – Lechia 1:0 (koniec) | GKS Bełchatów – Chojniczanka 0:3 (koniec) | Miedź – Sandecja 1:2 (koniec)
Ostróda – Górnik Z. 1:3 (koniec) | GKS T. – Cracovia 1:1 (1:4 po rz. karnych) | Pogoń – Lech P. 3:0 (koniec)
Zagłębie L. – Jagiellonia 2:1 (koniec)
Miedź Legnica
1:2 (1:0)
Sandecja Nowy Sącz
Środa 09.08.2017, 19:00 • Stadion im. Orła Białego, Legnica • Fortuna Puchar Polski • 1/16 finału

Dziękuje za śledzenie tej emocjonującej relacji oraz zapraszam na kolejne. (20:58:42)

Jednak Sandecja! Wiele się działo w tej drugiej połowie, a ekipa gości potrafiła odmienić wynik spotkania i wywieźć z Legnicy awans. Mimo wszystko trzeba oddać gościom, że przeprowadzili dwie akcje, które skończyły się golami dla przyjezdnych. Kibice nie mogą pogodzić się z porażką, i chyba każdy wychodzi ze stadionu podirytowani. Miedź zagrała niezłe spotkanie, ale zabrakło zimnej krwi w ostatniej fazie akcji.

90+6

90+6
    Kapitalny strzał z dystansu i mamy 1:2!

90+5
    Ręka tuż przed polem karnym i wolny dla gości!

90+4
    Kolejny korner tym razem dla Sandecji.

90+1
    Poradzili sobie obrońcy gości z dośrodkowaniem lecz teraz przed nimi korner.

90+1
    Faul taktyczny Szufryna na Marquitosie i "żółtko" dla obrońcy gości.

90
    Sędzia na trybuny wysyła trenera Miedzi Dominika Nowaka!

89
    Aut dla gości na wysokości środka pola. Dominuje walka o piłkę i chaotyczne długie podania.

87
    Gol dla gości! Kapitalnym lobem ponad Sapela popisał się Wojciech Trochim i mamy 1:1!

86
    Pewnie Sapela wyłapał dośrodkowanie i "skradnie" parę sekund gościom.

85
    Uderzał z 11 metra Marquitos ale jego strzał minął bramkę.

84
    Dobrze w ofensywie Zieliński i aut dla Miedzi na wysokości pola karnego.

82
    Sandecja utrzymuję się przy piłce, a Miedź czeka na kontrę. Od paru minut właśnie taki obraz gry na boisku.