Górnik Ł. – Zagłębie S. 2:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Odra O. 1:2 (koniec) | GKS T. – Stal M. 1:0 (koniec)
Chojniczanka – Stomil 3:0 (koniec) | Podbeskidzie – Bytovia 0:2 (koniec) | Olimpia G. – Wigry 2:0 (koniec)
Miedź – GKS K. 1:1 (koniec)
Miedź Legnica
1:1 (0:0)
GKS Katowice
Sobota 05.08.2017, 20:00 • Stadion im. Orła Białego, Legnica • Fortuna 1 Liga • 2. runda

Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, (21:59:09)

Sędzia zagwizdał koniec spotkania i mamy podział punktów. Miedź miała cały mecz przewagę w posiadaniu piłki lecz brakowało skuteczności. Goście na początku drugiej połowie przeprowadzili udaną kontrę i bronili się długo przed naporem gospodarzy. Bramka z karnego Vojtusa dała punkt obu jedenastkom choć bardziej po tym spotkaniu zapewne cieszą się goście.

90+6

90+5
    Celne trafienie z rzutu karnego zalicza Jakub Vojtus i mamy 1:1.

90+5
    Faulowany w polu karnym był Garguła, a do jedenastki podejdzie Vojtus.

90+4
    Rzut karny dla gospodarzy!

90+4
    Chyba tylko statystyczny strzał z około 50 metrów oddał Midzierski.

90+3
    Faulował Mączyńskiego Tomislav Bozic.

90+2
    Dobre długie podanie zaliczył Bozic, ale nie opanował tej piłki Łobodziński.

90+1
    Za bezsensowne wybicie piłki żółtą kartka ukarany Kalinkowski.

90
    Faul w walce o górną piłkę Kwame na Mandryszu.

90
    Sędzia do drugiej połowy dolicza aż 6 minut.

89
    Jedna z niewielu akcji gości w tej drugiej połowie, lecz piłka ląduje na aucie.

88
    Ostatnia zmiana u gości. Goncerz za Yunisa.

85
    Wyście z bramki Kapsy wyjaśnia sytuacje pod polem karnym gospodarzy.

84
    Gospodarze starają się wyrównać, ale wszystkie dośrodkowania padają łupem Nowaka bądź obrońców.

83
    Miękko bita piłka z rzutu wolnego przez Gargułę lecz żaden z jego kolegów nie zamknął tego dośrodkowania.

82
    Rzut rożny dla gospodarzy wywalczył Bartulovic.

80
    Kompletnie nieudane dośrodkowanie przez Bartkowiaka i obrona gości spokojnie wybiła piłkę.