Wigry – GKS T. 1:2 (koniec)
Wigry Suwałki
1:2 (1:1)
GKS Tychy
Niedziela 30.07.2017, 19:47 • Stadion Miejski, Suwałki • Fortuna 1 Liga • 1. runda

Tychy wygrywają 2:1 w Suwałkach. To był pechowy mecz w wykonaniu gospodarzy, bowiem przed strzeleniem przez Ćwielonga zwycięskiej bramki dla Tychów, Wigry miały dwa słupki i poprzeczkę. Zwyciężyło jednak doświadczenie GKS Tychy i to oni wywożą z Suwałk trzy punkty.

Dziękujemy za śledzenie tej relacji i zachęcamy do pozostania na naszej stronie! (21:58:20)

90+20

90+19
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Błanik, na boisku pojawia się Wróblewski.

90+18
    Ależ kontrowersja w polu karnym Tychów! Bogusz pada po popchnięciu przez rywala ale sędzia nie dyktuje karnego!

90+17
    Żółtą kartkę otrzymuje Łuszkiewicz (GKS Tychy).

90+15
    Rzut wolny Wigier pod polem karnym gości. Dadok dośrodkowuje na dalszy słupek ale sędzia odgwizduje spalonego Radeckiego!

90+13
    Błanik padł jak rażony w polu karnym Wigier po kontakcie z rywalem.

90+10
    Sędzia zarządził krótkąprzerwę na nawodnienie dla zawodników obu drużyn. Już gramy!

90+10
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Radzewicz, na boisku pojawia się Szumilas.

90+8
    Strzał Olszewskiego. Piłka zmierzała przy prawym słupku bramki Dobrolińskiego. Bez problemów piłkę łapie bramkarz GKS-u.

90+7
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Gąska, na boisku pojawia się Sokołowsk.

90+6
    Strzał Tanżyna przewrotką. Piłka minęła o centymetry słupek bramki Zocha.

90+5
    Kolejny faul Wigier. Tym razem brutalnie potraktował rywala Dadok. Tym razem również obyło siębez kartki.

90+4
    Ostry faul Radeckiego na środku boiska. Obyło sie bez kartki.

90+3
    W natarciu goście. Wigry próbują kontratakować.

90+1
    Atak Wigier. Obst nie doszedł do rzuconej na wolne pole piłki.

90
    Sędzia dolicza 17 minut do podstawowego czasu gry. To skutek przerwy w grze spowodowanej zgaśnięciem jupiterów na suwalskim stadionie.

89
    Dośrodkowanie Gąski z rzutu wolnego w pole karne gości, ale gospodarze gubią piłkę.

88
    Żółtą kartkę otrzymuje Matusiak (GKS Tychy).

Adrian Piekarski

Gole: 17. Rybkicki – 5. Błanik, 78. Ćwielong

Kartki:   30. Klimala (SUW) – 88. Matusiak (GKT), 90+17. Łuszkiewicz (GKT)

Wigry Suwałki: Zoch – Olszewski, Remisz, Klimala, Radecki, Wołkowicz, Bogusz, Jurkowski (K), Rybicki, Gąska, Obst
    Zmiany: Wróbel, Asatiani, Dadok, Sokołowski, Kościelny, Bukacki, Mackiewicz

GKS Tychy: Dobroliński – Mańka, Matusiak, Fidziukiewicz, Ćwielong, Błanik, Radzewicz, Łuszkiewicz, Tanżyna, Abramowicz, Bogusławski
    Zmiany: Igaz, Biernat, Wróblewski, Szywacz, Pańkowski, Szumilas, Gancarczyk

Sędziowie: Dominik Sulikowski, Jakub Wójcik, Rafał Brieger, Paweł Jarguz (techniczny)