Amkar – Rostow 0:1 (kon.) | Lokomotiw M. – Anży 1:0 (kon.) | Tosno – Zenit 0:1 (kon.)
koniec
Amkar Perm
0:1 (0:0)
FK Rostow
niedziela 30.07.2017, 14:00 • Stadion Zvezda, Perm • Rosyjska Premier Liga • Runda 3
     
    90+5
    Koniec meczu. (16:00:36)
     
    90+3
    Żółtą kartkę otrzymuje Janusz Gol (Amkar Perm).
    90+2.
     
    88
    Zmiana w drużynie FK Rostow: z boiska schodzi Vladimir Ďaďun, na boisku pojawia się Eldor Šomurodov.
    85.
     
    81
    Żółtą kartkę otrzymuje Artur Jusupov (FK Rostow).
     
    80
    Zmiana w drużynie Amkar Perm: z boiska schodzi Darko Bodul, na boisku pojawia się Alexej Gasilin.
     
    76
    Zmiana w drużynie FK Rostow: z boiska schodzi Timofej Kalačev, na boisku pojawia się Žan Majer.
     
    74
    Zmiana w drużynie Amkar Perm: z boiska schodzi Roland Gigolajev, na boisku pojawia się Sjarhej Balanovič.
     
    69
    Zmiana w drużynie Amkar Perm: z boiska schodzi Pavel Komolov, na boisku pojawia się Michail Kosťukov.
     
    67
    Zmiana w drużynie FK Rostow: z boiska schodzi Alexandr Zujev, na boisku pojawia się Choren Bajramjan.
    66. Alexandr Zujev (RTV) - 0:1
     
    66
    Gol dla FK Rostow!
    Strzelcem bramki ALEXANDR ZUJEV.
     
    46
    Druga połowa rozpoczęta.
     
    45+1
    Pierwsza połowa skończona.
     
    1
    Mecz się właśnie rozpoczął.
     
    Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00.
    Bramki: 66. Zujev

    Kartki:   90+3. Gol (AMP) – 81. Jusupov (RTV)


    Posiadanie piłki: 51 % : 49 %.
    Strzały na bramkę: 1:6. Strzały niecelne: 3:6. Rzuty rożne: 0:4. Spalone: 5:4. Faule: 13:17.
    Amkar Perm: Nigmatullin – Idowu, Miljković, Sivakow, Conde – Gol (C), Gigolajev (74. Balanovič), Komolov (69. Kosťukov), Riazancew – Bodul (80. Gasilin), Prokofjev.
    Rezerwowi: Chomič, Vambolt – Zanev, Zajcev, Gasilin, Šavajev, Balanovič, Gaščenkov, Alejnikov, Kosťukov, Melnikov, Salugin.

    FK Rostow: Pesjakov – Wilusz, Paršivljuk, Ustinov, Ingason, M. Mevlja – Kalačev (76. Majer), Jusupov, Zujev (67. Bajramjan), Gaţcan (C) – Ďaďun (88. Šomurodov).
    Rezerwowi: Gošev, Jermakov – Boben, Ezatolahi, Kirejev, Doumbia, Mogilewiec, Bajramjan, Majer, Quintero, Šomurodov.

    Sędziowie: Aleksei Nikolaev