Losowanie 1 i 2 rundy LE i LM (kon.)
koniec spotkania
Losowanie 1 i 2 rundy eliminacyjnej LE i LM

poniedziałek 19.06.2017, 12:00Losowanie rozgrywek
     
    Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu Lajfy com! (15:40:18)
     
    Znany już wszystkich najbliższych oraz potencjalnych rywali Legii, Lecha i Jagiellonii. Najtrudniej wydaje się mieć ekipa z Białegostoku, która by awansować do trzeciej rundy będzie musiała jechać dwukrotnie na tereny w zasadzie już azjatyckie. Zarówno Lech jak i Legia są faworytami w swoich pierwszych dwumeczach. Poznaniacy jeśli chcą zawojować LE to potencjalnego rywala w drugiej rundzie też nie mogą się obawiać.
     
    Pary 2 rundy LE:
    Partizani/ Botew – Beitar/ Vasas FC
    Apollon – Zaria Balti/ FK Sarajewo
    Rabotnicki/ T. Penne – Dynamo/ Runavik
    Slovan/ Pjunik – Lyngby BK/ Bangor City
    Stjarnan/ Shamrock – Mlada Bolesław
    Żeljeznicar/ Zeta – AIK Solna/ Klaksvik
    Larnaca/ Lincoln – Levadia/ Cork City
    Kajrat/ Atlantas – Skenderbeu/ Saint Julia
    Panionios – FC Shirak/ ND Gorica
    PFC Żire/ Differdange – Astra Giurgiu
    Haugesund/ Coleraine – Lech/ Pelister
    Boendby – Vaasa/ Olimpija Ljubljana
    IFK/ Prishtina – St. Johnstone/Trakai
    Hajduk Split – Levski/ FK Sutjeska
    Nomme/ Torshavn – Videoton/ Balzan FC
    Maccabi/ Tirana – Seinajoki/ Reykjavik
    Valetta FC/ SS Folgore – FC Utrecht
    Vojvodina/ Rużomberok – SK Brann
    Crusaders/ FK Liepaja – Szachtior/ Suduva
    Gabala SC vs Jagiellonia/ Dinamo Batumi
    Rangers/ Progres – Limassol/ St. Josephs
    Czichura Saczchere/ Altach – Dinamo Brześć
    Ostersunds FK – Galatasaray
    Mladost/ Inter Baku – Flora/ Milsami
    Bala Town/ Vaduz – Odds BK/ Ballyemena
    Ventspils/ Valur – NK Domżale/ Flora
    Irtysz/ Dunav – Crvena Zvezda/ Floriana
    Aberdeen – Ordabasy Szymkent/ Siroki Brijeg
    Ferencvaros/ Jelgava – Midtjylland/ Derry
    Sturm Graz – Mladost/ Gandzsar Kapan
    Dacia/ Shkendija – CQ Nomads/ HJK
    AS Trencin/ FC Torpedo – Bnei Yehuda
    Santa Coloma/ NK Osijek – FC Luzern
     
    Gabala SC vs Jagiellonia Białystok/ Dinamo Batumi
     
    FK Haugesund/ Coleraine FC vs Lech Poznań/ Pelister Bitola

     
    Losowanie 2 rundy LE rozpocznie się o 14:30.
     
    Pary 1 rundy LE:
    FK Mladost vs Inter Baku
    Czichura Saczchere vs Altach
    Flora Esch vs Milsami Orhei
    Partizani Tirana vs Botew Płowdiw
    Santa Coloma vs NK Osijek
    Zaria Balti vs FK Sarajewo
    Bala Town vs Vaduz
    Vaasa vs Olimpija Ljubljana
    CQ Nomads vs HJK Helsinki
    SJK Seinajoki vs KR Reykjavik
    FC Shirak vs ND Gorica
    PFC Żire vs Differdange
    Vojvodina vs Rużomberok
    Slovan Bratysława vs Pjunik Erewań
    Rabotnicki vs Tre Penne
    Rangers vs Progres Niederkorn
    NK Domżale vs Flora Tallin
    Crusaders FC vs FK Liepaja
    Nomme Kalju FC vs B36 Torshavn
    Levadia Tallin vs Cork City
    Dacia Chisinau vs KF Shkendija
    Levski Sofia vs FK Sutjeska
    Irtysz Pawłodar vs Dunav Ruse
    Jagiellonia Białystok vs Dinamo Batumi
    Żeljeznicar vs FK Zeta
    AEK Larnaca vs Lincoln FC
    FC Midtjylland vs Derry City
    Dynamo Mińsk vs NSI Runavik
    Ferencvaros vs FK Jelgava
    Lyngby BK vs Bangor City
    AS Trencin vs FC Torpedo
    Lech Poznań vs Pelister Bitola
    Mladost Podgorica vs Gandzsar Kapan
    Videoton vs Balzan FC
    AEL Limassol vs St. Josephs FC
    KF Skenderbeu vs Saint Julia
    FK Haugesund vs Coleraine FC
    Stjarnan vs Shamrock Rovers
    IFK Norrkoping vs FC Prishtina
    AIK Solna vs KI Klaksvik
    Maccabi Tel-Aviv vs KF Tirana
    Kajrat Ałmaty vs Atlantas Kłajpeda
    Beitar Jerozolima vs Vasas FC
    Ordabasy Szymkent vs Siroki Brijeg
    Crvena Zvezda vs Floriana FC
    Valetta FC vs SS Folgore
    FK Ventspils vs Valur Reykjavik
    St. Johnstone vs FK Trakai
    Odds BK vs Ballyemena
    Szachtior Soligorsk vs Suduva

     
    Lech Poznań vs Pelister Bitola
     
    Jagiellonia Białystok vs Dinamo Batumi!
     
    Losowanie LE odbędzie się na grupowej zasadzie. Zespoły z danej pozycji z grupy rozstawionej zagrają z drużynami z tej samej pozycji z grupy nierozstawionej.
     
    Już niedługo przed nami losowanie 1 i 2 rundy LE.

    Jarosław Kowalski

    Pary 1 rundy LM
    Víkingur vs Trepca '89
    Hibernians vs FCI Tallinn
    Alashkert vs FC Santa Coloma
    The New Saints vs Europa FC
    Linfield vs La Fiorita
    Pary 2 rundy LM
    Apoel vs Dudelange
    Żalgiris vs Ludogorec
    Karabach vs Samtredia
    Partizan vs Buducnost Podgorica
    Hibernians/ FCI Tallinn vs Salzburg
    Sheriff vs Kukesi
    Astana vs Spartaks Jurmala
    Bate Borysów vs Alashkert/ FC Santa Coloma
    Żilina vs FC Kopenhaga
    Malmo vs Vardar Skopje
    Hapoel Beer-Sheva vs Honved Budapeszt
    HNK Rijeka vs The New Saints/ Europa FC
    Żrinjski Mostar vs NK Maribor
    Dundalk vs Rosenborg
    FH Hafnarfjördur vs Víkingur/ Trepca '89
    Linfield/ La Fiorita vs Celtic
    IFK Mariehamn vs Legia Warszawa
    Pary 1 rundy LE
    FK Mladost vs Inter Baku
    Czichura Saczchere vs Altach
    Flora Esch vs Milsami Orhei
    Partizani Tirana vs Botew Płowdiw
    Santa Coloma vs NK Osijek
    Zaria Balti vs FK Sarajewo
    Bala Town vs Vaduz
    Vaasa vs Olimpija Ljubljana
    CQ Nomads vs HJK Helsinki
    SJK Seinajoki vs KR Reykjavik
    FC Shirak vs ND Gorica
    PFC Żire vs Differdange
    Vojvodina vs Rużomberok
    Slovan Bratysława vs Pjunik Erewań
    Rabotnicki vs Tre Penne
    Rangers vs Progres Niederkorn
    NK Domżale vs Flora Tallin
    Crusaders FC vs FK Liepaja
    Nomme Kalju FC vs B36 Torshavn
    Levadia Tallin vs Cork City
    Dacia Chisinau vs KF Shkendija
    Levski Sofia vs FK Sutjeska
    Irtysz Pawłodar vs Dunav Ruse
    Jagiellonia Białystok vs Dinamo Batumi
    Żeljeznicar vs FK Zeta
    AEK Larnaca vs Lincoln FC
    FC Midtjylland vs Derry City
    Dynamo Mińsk vs NSI Runavik
    Ferencvaros vs FK Jelgava
    Lyngby BK vs Bangor City
    AS Trencin vs FC Torpedo
    Lech Poznań vs Pelister Bitola
    Mladost Podgorica vs Gandzsar Kapan
    Videoton vs Balzan FC
    AEL Limassol vs St. Josephs FC
    KF Skenderbeu vs Saint Julia
    FK Haugesund vs Coleraine FC
    Stjarnan vs Shamrock Rovers
    IFK Norrkoping vs FC Prishtina
    AIK Solna vs KI Klaksvik
    Maccabi Tel-Aviv vs KF Tirana
    Kajrat Ałmaty vs Atlantas Kłajpeda
    Beitar Jerozolima vs Vasas FC
    Ordabasy Szymkent vs Siroki Brijeg
    Crvena Zvezda vs Floriana FC
    Valetta FC vs SS Folgore
    FK Ventspils vs Valur Reykjavik
    St. Johnstone vs FK Trakai
    Odds BK vs Ballyemena
    Szachtior Soligorsk vs Suduva
    Pary 2 rundy LE
    Partizani/ Botew - Beitar/ Vasas FC
    Apollon - Zaria Balti/ FK Sarajewo
    Rabotnicki/ T. Penne - Dynamo/ Runavik
    Slovan/ Pjunik - Lyngby BK/ Bangor City
    Stjarnan/ Shamrock - Mlada Bolesław
    Żeljeznicar/ Zeta - AIK Solna/ Klaksvik
    Larnaca/ Lincoln - Levadia/ Cork City
    Kajrat/ Atlantas - Skenderbeu/ Saint Julia
    Panionios - FC Shirak/ ND Gorica
    PFC Żire/ Differdange - Astra Giurgiu
    Haugesund/ Coleraine - Lech/ Pelister
    Boendby - Vaasa/ Olimpija Ljubljana
    IFK/ Prishtina - St. Johnstone/Trakai
    Hajduk Split - Levski/ FK Sutjeska
    Nomme/ Torshavn - Videoton/ Balzan FC
    Maccabi/ Tirana - Seinajoki/ Reykjavik
    Valetta FC/ SS Folgore - FC Utrecht
    Vojvodina/ Rużomberok - SK Brann
    Crusaders/ FK Liepaja - Szachtior/ Suduva
    Gabala SC vs Jagiellonia/ Dinamo Batumi
    Rangers/ Progres - Limassol/ St. Josephs
    Czichura Saczchere/ Altach - Dinamo Brześć
    Ostersunds FK - Galatasaray
    Mladost/ Inter Baku - Flora/ Milsami
    Bala Town/ Vaduz - Odds BK/ Ballyemena
    Ventspils/ Valur - NK Domżale/ Flora
    Irtysz/ Dunav - Crvena Zvezda/ Floriana
    Aberdeen - Ordabasy Szymkent/ Siroki Brijeg
    Ferencvaros/ Jelgava - Midtjylland/ Derry
    Sturm Graz - Mladost/ Gandzsar Kapan
    Dacia/ Shkendija - CQ Nomads/ HJK
    AS Trencin/ FC Torpedo - Bnei Yehuda
    Santa Coloma/ NK Osijek - FC Luzern