Czwartek 15.06.2017, 11:00 • Stadion w Świebodzicach, ul. Sportowa 15 • 4 liga

90+2

82
    Gol dla Świebodzic!
    Strzelcem bramki BOROWIEC.
    Marcin Traczykowski za obronę do DANIELA BOROWCA, który pokonuje Marcina Mazura!

81
    Strzelcem bramki BORGOŃ.
    TOMASZ BORGOŃ wykorzystał błąd obrony Foto-Higieny i wychodzi na prowadzenie!

78
    Tomasz Meges z prawej strony obok wychodzącego Mazura zagrywa do Daniela Borowca, który trafia do bramki, ale sędzia odgwizduje pozycję spalona!

76
    Igor Wargin z lewego skrzydła, a z 5 metr głową Paweł Alberta trafia w poprzeczkę!

74
    Mateusz Wojciechowski na prawą stronę do Pawła Alberta, który z ostrego kąta uderza obok słupka.

70
    Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Przytuła, na boisku pojawia się Styczyński.

60
    Maciej Salak z 25 metrów w poprzeczkę!

53
    Strzelcem bramki BŁASZCZAK.
    Adam Struski z prawego skrzydła n 3 metr, gdzie niepilnowany MARIUSZ BŁASZCZAK doprowadza do remisu.

48
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Rojek (Victoria Świebodzice).

46
    Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Tarnov, na boisku pojawia się Salak.
    Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Grochowski, na boisku pojawia się Muszyński.

46

Po pierwszej połowie Foto-Higiena Gać prowadzi z Victorią Świebodzice – 1:0, po bramce Igora Wargina. Na drugą połowę zapraszamy za około 15 minut!

45+1

42
    Iegor Tarnov do Mateusza Wojciechowskiego, który odgrywa mu piłkę, ale piłkę sprzed nóg Tarnova zabiera Fabian Chrebela.

30
    Mariusz Błaszczak z 25 metrów tuż nad bramką Mazura.

26
    Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymuje Rojek (Victoria Świebodzice).

20
    Igor Wargin z lewej strony podaje na 12 metr, gdzie z piłką minęli się Iegor Tarnov oraz Paweł Albert.
    Jesteś zainteresowany przeprowadzaniem relacji ze spotkań 4 ligi lub innych rozgrywek? Skontaktuj się z nami - piotr.pawlak@lajfy.com

Dominik Czerenda

Gole: 53. Błaszczak, 81. Borgoń, 82. Borowiec – 11. Wargin

Kartki:   26. Rojek (VSW)   48. Rojek (VSW)

Victoria Świebodzice: Chrebela – Laskowski, Rojek, Meges, Andrzejewski, Błaszczak, Satyła, Struski, Grzesiak, Borgoń, Borowiec
    Zmiany: Osóbka – Uglis, Traczykowski

Foto-Higiena Gać: Mazur – Hawryło, Popiołek, Łuczkiewicz, Przytuła, Grochowski, Wojciechowski, Klimkiewicz, Albert, Wargin, Tarnov
    Zmiany: Dewerenda, Muszyński, Salak, Zajączkowski

Sędziowie: Dawid Maryszczak – Sławomir Michałczak oraz Rafał Bancewicz (OZPN Jelenia Góra)