Polonia Śr. – Pogoń II 3:1 (koniec) | Bałtyk G. – Chwaszczyno 0:1 (koniec) | Świt Skolwin – Vineta 3:0 (koniec)
Świt Skolwin
3:0 (3:0)
Vineta Wolin
Piątek 09.06.2017, 18:30 • Stadion Miejski, Skolwin • 3 liga, grupa II • Runda 32

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (20:24:36)

25 minut wystarczyło Świtowi Skolwin, żeby zapewnił sobie zwycięstwo 3:0 z Vinetą Wolin. Później gospodarze kontrolowali wydarzenia i nie pozwolili przyjezdnym na celne uderzenie. Matłoka kompletnie nie musiał się w tym meczu wykazać. Lepsza drużyna górowała kulturą piłkarską, jakością, pomysłem na grę. Powinna odnieść wyższe zwycięstwo, ale zaczęła za bardzo kombinować pod bramką wolinian. Świt odegrał się Vinecie za porażki w rundzie jesiennej oraz Pucharze Polski i ma jeszcze szansę na awans do górnej połowy tabeli.

90+3

90
    Rozpoczął się doliczony czas.

87
    Krawiec wyprowadził w pole dwóch obrońców w czerwonych strojach, natomiast zabrakło mu energii na dobre uderzenie. Pewnie Rechtziegel.

85
    Ważna interwencja Grasia na obrzeżach pola karnego. Hilicki chciał uruchomić sprytnym podaniem Adriana Nagórskiego.

82
    Piękne uderzenie z rzutu wolnego i jeszcze lepsza interwencja Rechtziegela. Futbolówka szybowała blisko bramkarza gości, co umożliwiło mu interwencję!

81
    Zbyt chaotyczna akcja Krystka i Walkówa. Świt powinien zdobyć gola po przerwie, ale najważniejsze dla niego, że utrzymuje przewagę.

80
    Płaskie dośrodkowanie w rękawice Rechtziegela. Pewna interwencja bramkarza wolinian i po przerwie pozostaje niepokonany.

78
    Ładziak upomniany za przeszkadzanie przeciwnikowi wznowienia gry.

77
    Zasłużona żółta kartka za brzydkie przewinienie dla Skorba.

76
    Zmiana w drużynie Świt Skolwin: z boiska schodzi Nwaogu, na boisku pojawia się Krystek.

76
    Zmiana w drużynie Świt Skolwin: z boiska schodzi G. Szczepanik, na boisku pojawia się Blasius.

75
    Zmiana w drużynie Świt Skolwin: z boiska schodzi Plebańczyk, na boisku pojawia się Wierzbicki.

73
    Są na świecie ciekawsze rozrywki niż oglądanie drugiej połowy tego spotkania. Pierwsza była zdecydowanie lepsza.

71
    Wrzutka z głębi pola Adriana Nagórskiego do Lee. Wysoki Bil ustawił się poprawnie i nie pozwolił piłce przejść w pole karne.

70
    Zmiana w drużynie Vineta Wolin: z boiska schodzi Adam Nagórski, na boisku pojawia się Dąbrowski.

68
    Trener Paweł Ozga przygotowuje zmiennika w swoim zespole. Może zastrzyk energii pomoże Vinecie zdobyć gola honorowego.

66
    Płaskie wstrzelenie rozpędzonego Krawca, a chyba powinien oddać uderzenie. Zamiast czwartego gola jest ledwie korner dla Świtowców.
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.

Gole: 6. Krawiec (kar.), 12. G. Szczepanik, 25. Krawiec

Kartki:   78. Ładziak (SSK) – 24. Cyburt (VIN), 31. Adam Nagórski (VIN), 77. Skorb (VIN)

Świt Skolwin: Matłoka – Graś, Bil, Odlanicki-Poczobut, Wyganowski – G. Szczepanik (76. Blasius), O. Szczepanik (63. Ładziak) – Krawiec, Ortel, Walków – Nwaogu (76. Krystek).

Zmiany: Szybka – D. Andrzejewski, Krystek, Ładziak, Pastwa, Jóźwiak, Blasius.

Vineta Wolin: Rechtziegel – Cyburt, Kosacki, Skorb, Łodyga – Wach, Hilicki, Lee, Plebańczyk (75. Wierzbicki) – Adrian Nagórski, Adam Nagórski (70. Dąbrowski).

Zmiany: Dąbrowski, Wierzbicki, Rusek, Wydmuszek, Grodziski.

Sędziowie: Dawid Maciejewski (Poznań)