Stal B. – Jastrzębie 4:3 (koniec) | Ślęza Wrocław – BKS Stal 0:1 (koniec) | Pawłowice Śl. – Polkowice 2:1 (koniec)
Skra – Unia T. 1:1 (koniec) | Górnik W. – Dzierżoniów 0:1 (koniec) | Ruch Z. – Śląsk II 2:0 (koniec)
Górnik Wałbrzych
0:1 (0:1)
Lechia Dzierżoniów
Sobota 03.06.2017, 17:00 • Stadion 1000-lecia, Wałbrzych • 3 liga, grupa III • Runda 31

Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje na stronie Lajfy.com! (18:56:00)

Górnik Wałbrzych przegrywa z Lechią Dzierżoniów 0:1. Jest to już czwarta porażka z rzędu w lidze Górnika, a Lechia przerwała passę dwóch przegranych meczów. Pierwsza połowa była zdecydowanie dla Lechii, za to w drugiej połowie gra się wyrównała.

90+5

90+3
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Jan Rytko (Górnik Wałbrzych).

90+2
    Górnik nadal atakuje, lecz nie potrafi skutecznie zagrozić bramce Spaleniaka.

90+1
    Co najmniej trzy minuty doliczone do drugiej części spotkania.

89
    Jan Rytko w ofensywnej akcji faulował w polu karnym rywala obrońcę Lechii i od rzutu wolnego zaczął grę Spaleniak.

86
    Po dość przypadkowym podaniu na mocne huknięcie zza szesnastki zdecydował się Adam Kowalczyk, lecz futbolówka poszybowała obok spojenia słupka z poprzeczką.

84
    Na spalonym tym razem znalazł się Dominik Bronisławski.

83
    Zmiana w drużynie Górnik Wałbrzych: z boiska schodzi Kamil Popowicz, na boisku pojawia się Damian Bogacz.

83
    Zmiana w drużynie Lechia Dzierżoniów: z boiska schodzi Maciej Tomaszewski, na boisku pojawia się Adam Kowalczyk.

82
    Żółtą kartkę za taktyczne przewinienie otrzymuje Grzegorz Borowy (Lechia Dzierżoniów).

81
    Centrę z kornera Marcina Morawskiego po zamieszaniu w polu karnym skutecznie wypiąstkował Dominik Spaleniak.

80
    Bliski do dojścia sytuacji sam na sam z bramkarzem był Maciej Tomaszewski, lecz w ostatniej chwili świetnie mu odebrał piłkę Dariusz Michalak.

78
    Po akcji na prawej stronie na spalonym znalazł się Kamil Młodziński.

77
    Zmiana w drużynie Górnik Wałbrzych: z boiska schodzi Damian Migalski, na boisku pojawia się Kamil Młodziński.

76
    W polu karnym po starciu z Mateuszem Krzymińskim przewrócił się Piotr Pietkiewicz, lecz sędzia słusznie nie odgwizdał rzutu karnego.

75
    Co ciekawe, Damian Szydziak wszedł na boisko w 46 minucie spotkania... Zagrał tylko 26 minut i niezbyt chętnie schodził z murawy.

73
    Na strzał zdecydował się z lewej strony Marcin Buryło, ale strzelił wprost w ręce Damiana Jaroszewskiego.
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.