Miedź – Pogoń Sdl. 3:0 (koniec) | Chrobry – Zagłębie S. 1:0 (koniec) | Wigry – Chojniczanka 2:3 (koniec)
Bytovia – Stomil 1:0 (koniec) | Olimpia G. – GKS K. 0:2 (koniec) | MKS Kluczbork – Znicz 2:2 (koniec)
Górnik Z. – Podbeskidzie 4:0 (koniec) | Sandecja – Wisła Pu. 0:0 (koniec) | GKS T. – Stal M. 1:4 (koniec)
Olimpia Grudziądz
0:2 (0:0)
GKS Katowice
Niedziela 28.05.2017, 12:30 • Stadion Centralny, Grudziądz • Fortuna 1 Liga • Runda 33

To już wszystko z Grudziądza. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Kamil Kaźmierczak. Zapraszam na inne relacje prowadzone za pośrednictwem naszego serwisu. (14:27:29)

Pierwsza połowa wyraźnie na korzyść Olimpii. Po tych 45 minutach wydawało się, że w drugiej części meczu grudziądzanie przechylą szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Rzut karny dla katowiczan ustawił jednak to spotkanie, które ostatecznie zakończyło się triumfem tego zespołu.

Dzięki wygranej katowiczan w Grudziądzu jeszcze oba zespoły są matematycznie w grze o awans. Przed ostatnią kolejką sześć zespołów może myśleć o grze w Ekstraklasie!

90+6

90+5
    Woźniak do Łukowskiego, ten zacentrował na pole karne, ale zabrakło strzału ze strony gospodarzy.

90+4
    Jeszcze Prokić próbował uderzać, ale jego strzał został zablokowany.

90+2
    Łukowski próbował oddać strzał z lewej strony boiska. Do piłki lecącej na dalszy słupek próbował dobiec Waszczuk, ale zabrakło około pół metra.

90+1
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Kaczmarek, na boisku pojawia się Waszczuk.

90
    Pięć minut doliczone do drugiej połowy spotkania.

88
    Gol dla GKS-u Katowice!
    Strzelcem bramki TOMASZ FOSZMAŃCZYK.

Foszmańczyk zdecydował się na uderzenie z prawej strony boiska. Mocna próba w wykonaniu tego zawodnika zakończyła się bramką dla katowiczan! 0:2 w Grudziądzu i Olimpia już raczej może zapomnieć o awansie do elity!

87
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Mandrysz, na boisku pojawia się Lebedyński.

86
    Jóźwiak puszczony prawą stroną, ale został skutecznie zatrzymany przez Woźniaka.

85
    Goście wyszli z kontrą. Strzał oddał Prokić, ale była to próba niecelna.

84
    Feruga zagrał prostopadle do wybiegającego Warchoła. Kamiński zastawił się jednak bardzo pewnie i zatrzymał akcję Olimpii.

83
    Centra w pole karne gości. Podanie było jednak za głębokie i ponownie górą Nowak.

83
    Faulowany Łukowski z lewej strony boiska na wysokości pola karnego gości. Co z tego wyniknie?

82
    Wrzutka z lewej strony w pole karne katowiczan. Zagranie było jednak za głębokie i piłkę pewnie przechwytuje Nowak.

81
    Faulowany Klemenz w środku pola. Do końca meczu około 10 minut. Jakim rezultatem zakończy się ten pojedynek?