AZS UŚ – Red Dragons 4:4 (koniec) | Red Devils – AZS Gdańsk 5:5 (koniec) | Wieliczka – Głogów 3:5 (koniec)
MKF Solne Miasto Wieliczka
3:5 (0:2)
Euromaster Chrobry Głogów
Sobota 27.05.2017, 18:00 • Wieliczka • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 27

Euromaster Chrobry Głogów zakończył sezon wynikiem 5:3 w Wieliczce. Spotkanie upłynęło pod znakiem nieudanego pościgu beniaminka. Dwa razy zdobył gola kontaktowego, ale nie potrafił wyrównać. (19:54:55)

40:00

38:10
    Gol dla Euromastera!
    Strzelcem bramki KAMIL KACZMAR.

Ósma bramka w tym spotkaniu. Autorem gola Kaczmar i przyjezdni są dwie minuty od zwycięstwa.

37:11
    Gol dla MKS-u Solne Miasto Wieliczka!
    Strzelcem bramki PIOTR MYSZOR.

Piękna walka beniaminka o zwycięstwo. Dwa ekspresowe gole i złapał kontakt z Euromasterem Chrobrym.

36:26
    Strzelcem bramki ARKADIUSZ LEKKI.

Nie poddają się gospodarze, a odpowiedzią na gola Nowakowskiego jest trafienie Lekkiego!

35:19
    Strzelcem bramki KAMIL NOWAKOWSKI.

To już chyba decydujący cios dla zespołu z Wieliczki. Druga w tym spotkaniu bramka Nowakowskiego!

35:00
    Skuteczna obrona głogowian. Zmobilizowani liczą na udane spuentowanie sezonu.

30:00
    Coraz mniej czasu na skuteczny pościg pozostało gospodarzom. Euromaster Chrobry kasuje ich ataki w zarodku.

25:51
    Strzelcem bramki ANDRZEJ KORYCIŃSKI.

Trzeci gol Euromastera Chrobrego. Krótko cieszyli się gospodarze ze zmniejszenia strat.

23:11

Dobra reakcja gospodarzy po przerwie! Bramka kontaktowa przywraca nadzieję na dobry wynik.

21

Po pierwszej połowie zdecydowanie bliżej zwycięstwa jest Euromaster Chrobry Głogów. Dzięki trafieniom Nowakowskiego i Konopackiego goście zanieśli do przerwy przewagę dwóch goli. Po przerwie nie muszą atakować za wszelką cenę.

20:00

17:09
    Strzelcem bramki KACPER KONOPACKI.

Druga bramka gości! Zadowoleni są z siebie głogowianie po celnym uderzeniu Konopackiego.

12:00
    Stan zagrożenia Euromastera Chrobrego. Piąte przewinienie i każde następne zostanie ukarane przedłużonym rzutem karnym.

08:00
    Utrzymuje się przewaga zespołu z Głogowa. Euromaster Chrobry gra coraz ostrzej. Już cztery przewinienia na koncie gości.

03:20

Przyjezdni na prowadzeniu! Celne uderzenie na początku spotkania Nowakowskiego i nie mogło się to spotkanie zacząć gorzej dla MKF Solne Miasto Wieliczka.

1

Gole: 24. Myszor, 37. Lekki, 38. Myszor – 4. Nowakowski, 18. Konopacki, 26. Koryciński, 36. Nowakowski, 39. Kaczmar

MKF Solne Miasto Wieliczka: Brzenk (Kurowski) – Bukowiec, Doroszko, Gąsior, Myszor, Lekki, Suchan, Cebula, Grochalski, Przybył.

Euromaster Chrobry Głogów: Długosz (Tyźlik) – Nowakowski, Niedźwiedzki, Konopacki, Pietruszko, Koryciński, Bartnicki, Tomkowiak, Nowak, Kaczmar, Radliński, Trznadel.

Sędziowie: Śliwa, Muszyński – Ziach, Chowaniec