Stal S. W. – ROW Rybnik 2:0 (koniec) | Gryf – Radomiak 3:3 (koniec) | GKS Bełchatów – Puszcza 0:0 (koniec)
Warta – Rozwój 0:0 (koniec) | Olimpia E. – Błękitni 2:1 (koniec) | Odra O. – Kotwica 1:2 (koniec)
Legionovia – Siarka T. 1:0 (koniec)
Odra Opole
1:2 (0:1)
Kotwica Kołobrzeg
Sobota 20.05.2017, 17:00 • Stadion Miejski, Opole • 2. Liga • Runda 32

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (18:55:22)

Kotwica Kołobrzeg pozostaje w grze o utrzymanie dzięki niespodziewanemu zwycięstwu 2:1 na stadionie Odry Opole. Trener Jan Furlepa zagrał dość eksperymentalnym składem i zmiany personalne nie opłaciły się. Dzięki bramkom Sobkówa oraz Kacprzyckiego kołobrzeżanie wyszli na dwubramkowe prowadzenie i nie wypuścili go z rąk. Odrę było stać jedynie na trafienie kontaktowe.

90+4

90
    Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

87
    Szansa na zdobycie trzeciego gola. Odsłonięta drużyna z Opola zapomniała o Bartlewskim, który z dobrej pozycji chybił.

85
    Odra Opole kończy mecz w dziesięciu. Jeden z gospodarzy opuścił boisko kontuzjowany, a trener Jan Furlepa nie może już wprowadzić zmiennika.

75
    Kotwica Kołobrzeg ma problem z utrzymaniem się przy piłce na połowie przeciwnika. Musi przetrwać jeszcze kwadrans, by zwyciężyć.

72
    Nowy zmiennik w drużynie z Kołobrzegu to Piotr Giel, który zmienił autora drugiego gola Kacprzyckiego. Rozgrzewa się ponadto Bartlewski.

70
    Poprzeczka uratowała drużynę Ryszarda Wieczorka. Trwa wielki napór opolan, którzy pomimo zagwarantowanego awansu, nie chcą przegrać drugiego w sezonie meczu na własnym stadionie.

65
    Trener Ryszard Wieczorek delegował na boisko Świechowskiego. Środkowy pomocnik ma poukładać działania gości.

60
    Gol dla Odry!

Trafienie kontaktowe krótko po zmianach trenera Jana Furlepy i będzie jeszcze gorąco w Opolu, ponieważ gospodarze złapali kontakt z Kotwicą! Do bramki trafił MARCIN WODECKI.

55
    W 55. minucie trener Jan Furlepa wykorzystał już komplet zmian. Na boisko delegował między innymi Skrzypczaka, Września oraz Waldemara Gancarczyka.

53
    Żółtą kartkę otrzymuje Kacprzycki (Kotwica Kołobrzeg).

53
    Żółtą kartkę otrzymuje Wepa (Odra Opole).

52
    Gol dla Kotwicy!
    Strzelcem bramki ŁUKASZ KACPRZYCKI.

Niespodzianka! Druga bramka dla zespołu znad morza. Kacprzycki wybiegł sam na sam z Weinzettelem i przelobował golkipera Odry Opole.

46

Kotwica Kołobrzeg jeszcze walczy o utrzymanie. Po pierwszej połowie prowadzi 1:0 w Opolu, a piłkę skierował do siatki Sobków. Również lider miał swoje szanse na zdobycie gola, ale zdeterminowana w defensywie Kotwica potrafi ugasić wszystkie pożary we własnym polu karnym.