Gać – Orzeł Ząbkowice Śląskie 2:3 (koniec) | Piast Nowa Ruda – Unia B. 0:5 (koniec)
Piast Nowa Ruda
0:5 (0:1)
Unia Bardo
Środa 17.05.2017, 18:00 • Stadion przy ul. Sportowej 1 | Nowa Ruda • 4 liga

90+3
    Przegrywamy aż 0:5,drużyna z Barda ewidentnie zasługuje na to miejsce na którym są (19:56:59)

88
    Gol dla Unii Bardo!
    Strzelcem bramki Wandzel

87
    Zmiany w drużynie Unia Bardo: z boiska schodzą Robak oraz Wandzel , na boisku natomiast pojawiają się Madej oraz Spyrka .

80
    Strzelcem bramki Kuzka

79
    Zmiana w drużynie Unia Bardo: z boiska schodzi Świerzawski , na boisku pojawia się Wiszowaty .

78
    Gol dla Unii!
    Strzelcem bramki Okrojek.

78
    Zmiana w drużynie Unia Bardo: z boiska schodzi Stasinski, na boisku pojawia się Salbierz.

65
    Zmiana w drużynie Unia Bardo: z boiska schodzi Szabat , na boisku pojawia się Gerlach.

64
    Sam na sam dla barda i napastnik nie trafia

59
    Druga żółta dla Michała...

57
    STASIŃSKI odbija bramkarzowi piłkę sprzed nosa i trafił w boczną siatkę!!!

54
    Ręka w polu karnym barda ale sędzia nie dyktuje karnego dla piasta!

53
    Wolny piasta i piłka po dobidce na rozny

47
    Strzelce bramki Robak

46
    Zmiana w drużynie Unia Bardo: z boiska schodzi Czachor, na boisku pojawia się Grudzień.

46

45
    Pierwsza połowa skończona. Mimo czerwonej kartki w 1 połowie, przegrywamy jak w meczu z Wiwą 0:1.
    Do usłyszenia za ok. 15 minut
    Jesteś zainteresowany przeprowadzaniem relacji ze spotkań 4 ligi lub innych rozgrywek? Skontaktuj się z nami - piotr.pawlak@lajfy.com

Izolt

Gole: 2. Sztaba, 47. Robak, 78. Okrojek, 80. Kuzka, 88. Wandzel

Kartki:   30. Starczukowski (PNR)   59. Starczukowski (PNR)   14. Zieliński (KSU)

Posiadanie piłki: 48 % : 52 %.
    Strzały celne: 8:12. Strzały niecelne: 6:5. Rzuty rożne: 4:4. Spalone: 1:4. Foule: 7:6.
    Piast Nowa Ruda: Mańczyk – Buryn, Rzeczycki, Schmidt, Starczukowski – Rosoliński, Mika, Lis – Stasiński, Fatyanov, Kołat.
    Zmiany: Kuczaj – Bolek, Bolisęga, Salbierz.

Unia Bardo: Gembara – Pietrzak, Okrojek, Czachor ,Świerzawski – Wandzel , Robak – Kuska , Zieliński, Szabat -Włodarczyk.
    Zmiany: Susz, Madej, Styrka, Gerlach, Duziej, Glowak, Wiszowaty.

Sędziowie: Jakub Krawczun (OZPN Wrocław | III Liga) – -