Stal Rz. – Biała Podlaska 3:0 (koniec) | Trzebinia-Siersza – Małogoszcz 3:0 (koniec) | Podhale N. Targ – Garbarnia 1:5 (koniec)
Avia – Spartakus 1:1 (koniec) | Karpaty K. – Cosmos N. 2:1 (koniec) | KSZO – Motor 2:2 (koniec)

88
    Po strzale z rzutu wolnego piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

88
    Rzut wolny dla Cosmosu. Do bramki około 30 metrów

86
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę wybijają obrońcy gospodarzy.

86
    Po strzale z rzutu wolnego piłka odbija się od obrońców Karpat i leci na rzut rożny.

85
    Rzut wolny dla Cosmosu. 30 metrów do bramki Stępnia.

82
    Po strzale z rzutu wolnego piłka poleciała wysoko nad poprzeczką. Od bramki Krawczyk.

81
    Rzut wolny dla Karpat. Do bramki około 25 metrów.

78
    Zdobyta bramka dodała skrzydeł graczom Karpat. Drużyna przyjezdnych znowu broni się na własnej połowie.

76
    Piłka znalazła się pod nogami Kuligi który ruszył sam na sam z bramkarzem Cosmosu. Kuliga podawał do Cempy, a napastnik Karpat nie trafił z kilku metrów do bramki!

71
    Gol dla Karpat!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa CEMPA..

70
    Po strzale na bramkę Krawczyka sędzina dzisiejszego spotkania dopatrzyła się zagrania ręką. Rzut karny dla Karpat!

68
    Jesteśmy świadkami zupełnie innego spotkania niż miało to miejsce w pierwszej połowie. Obie drużyny zaciekle walczą o każdą piłke. Zdobyta bramka zdecydowanie dodała skrzydeł graczom Cosmosu Nowotaniec.

67
    Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka znalazła się nad Stepankovem, który z przewrotki oddał strzał na bramkę. Piłka przeleciała jednak obok bramki.

66
    Rzut wolny dla Karpat.

65
    Żółtą kartkę otrzymuje Majka (Cosmos Nowotaniec).

63
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę wybijają obrońcy Karpat.

63
    Piłka znalazła się pod nogami Misiaka, który ruszył na bramkę Karpat. Oddał on ładny strzał na bramkę Stępnia, ale bramkarz krośnian wybił tą piłkę na rzut rożny.