Legia II – Ursus 0:1 (koniec) | Sokół – MKS Ełk 2:0 (koniec) | Mot. Lubawa – ŁKS 0:3 (koniec)
Świt NDM – Hur. Morąg 2:1 (koniec) | Widzew – Jagiellonia II 2:0 (koniec)
Widzew Łódź
2:0 (2:0)
Jagiellonia II Białystok
Sobota 13.05.2017, 19:10 • Stadion Widzewa, Łódź • 3 liga, grupa I • 28. kolejka

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu LAJFY COM (21:02:36)

Przez pełne 90 minut łodzianie mieli te spotkanie pod kontrolą i bez żadnego drżenia o wynik zgarniają komplet punktów. Tym samym wciąż liczą się w walce o awans do 2 ligi. A już w następnej kolejce derby Łodzi na stadionie Widzewa!

90+3

90+1
    Na strzał z dystansu zdecydował się Tlaga, lecz posłał piłkę wysoko ponad bramką.

90
    Trzy minuty doliczone przez arbitra.

89
    Zmiana w drużynie Widzew Łódź: z boiska schodzi Kazimierowicz, na boisku pojawia się Olczak.

87
    Gra wznowiona. Dośrodkowanie Mystkowskiego na dalszy słupek, tam ledwo sięgnął piłkę Polkowski a finalnie przejmuje ją spokojnie Wolański.

86
    Rzut wolny dla gości na lewym skrzydle. Zanim jednak będzie wykonany mamy interwencję medyczną przy bramkarzu Jagiellonii. Przerwa w grze.

84
    Jagiellonia nie potrafi się zbyt długo utrzymać z piłką na połowie rywala, nie mówiąc już o oddaniu strzału. Wolański jest dziś bezrobotny.

83
    Z kontrą ruszają miejscowi. Podanie Możdżonka do wychodzącego na pozycję Michalskiego, ten zdecydował się na płaski strzał z dystansu. Pewnie broni Karpieszuk.

81
    Długo teraz Widzew utrzymywał się z piłką na prawym skrzydle. Próbowali ją rozegrać między sobą Budka i Michalski, ale skończyło się to stratą.

79
    Jagiellonia spokojnie rozgrywa piłkę na swojej połowie. Nie widać za bardzo by się jej śpieszyło.

78
    Zmiana w drużynie Widzew Łódź: z boiska schodzi Okuniewicz, na boisku pojawia się Budka.

76
    Płaskie zagranie na lewym skrzydle do Okuniewicza, ten pobiegł z piłkę kilka metrów, zagrał wzdłuż bramki a futbolówka po rykoszecie wpada do rąk Karpieszuka.

74
    Nadal w natarciu widzewiacy. Słabo prezentuje się w tym spotkaniu ekipa gości.

72
    Płaskie uderzenie sprzed pola karnego Michalskiego. Spokojnie chwyta piłkę Karpieszuk.

71
    Kolejne dośrodkowania w pole karne gości. Łodzianie nieco przyśpieszyli tempo gry.

69
    Rzut wolny dla Widzewa na prawym skrzydle. Dobra centra Mąki i minimalnie przestrzelił po uderzeniu głową Zieleniecki!

68
    Seria wrzutów z autu na lewej stronie boiska dla Jagiellonii. Za dużo z tego nie wynika.
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.