Odra O. – Błękitni 3:2 (koniec) | Raków – Kotwica 0:0 (koniec) | Stal S. W. – Legionovia 1:1 (koniec)
Gryf – ROW Rybnik 1:1 (koniec) | GKS Bełchatów – Siarka T. 3:0 (koniec) | Warta – Radomiak 1:1 (koniec)
Olimpia E. – Puszcza 1:3 (koniec)
Raków Częstochowa
0:0 (0:0)
Kotwica Kołobrzeg
Sobota 13.05.2017, 17:00 • Miejski Stadion Piłkarski, Częstochowa • 2. Liga • 30. kolejka

Dziękuję za uwagę, zapraszam na pozostałe relacje w naszym portalu. (18:54:17)

Po pierwszej połowie mamy bezbramkowy remis. Trudno powiedzieć, że jest to jak na razie mecz wielkich emocji. Z obu stron dominują bardzo niedokładne próby zagrożenia bramce rywali. Miejmy nadzieję, że zmieni się to po przerwie i mecz stanie się ciekawszy.

90

88
    Żółta kartka dla Prejsa, który fauluje rywala w środku pola. Zatrzymał on bardzo dobrze zapowiadającą się akcję gospodarzy.

86
    Podwójna zmiana w drużynie gospodarzy i pojedyncza w drużynie gości. Na boisku meldują się Kmieć, Siedlik i Kacprzyczki.

83
    To powinna być bramka! Świetna sytuacja napastnika Kotwicy, który stanął "oko w oko" z Lisem, ale nie potrafił pokonać bramkarza Rakowa! Świetna interwencja bramkarza drużyny gospodarzy.

80
    Ostatnie dziesięć minut przed nami. W dalszym ciągu czekamy na premierową bramkę.

78
    Dobrze zapowiadała się akcja gospodarzy prawą flanką. Mizgała jednak na wyraźnym spalonym.

76
    Roszada również w drużynie gości, Prejs pojawia się na placu gry za Biele.

74
    Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Mizgała zastępuje Płonkę.

72
    Odpowiedź Rakowa! Potężne uderzenie na bramkę Szymańskiego po dośrodkowaniu spod chorągiewki, ale piłka ląduje poza linią końcową!

70
    Świetny rajd środkiem pola karnego jednego z zawodników gości! Ta akcja zakończona została potężnym strzałem z ostrego kąta, pewnie jednak broni Lis!

67
    Okres niedokładniejszej gry z obu stron. Gra toczy się w środkowej części boiska.

65
    Przerwa w grze. Opatrywany na murawie jeden z zawodników Rakowa.

63
    W dalszym ciągu próbują przyjezdni. Dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale pewnie interweniuje Lis.

61
    Odpowiedź przyjezdnych! Dobre dośrodkowanie spod chorągiewki i strzał w sam środek bramki Lisa, bramkarz gospodarzy był jednak bardzo dobrze ustawiony.

59
    Rośnie przewaga gospodarzy. Tym razem częstochowianie próbowali z rzutu rożnego, jednak ponownie nieskutecznie.

57
    Efektowna akcja gospodarzy prawą stroną. Zakończona jednak była niedokładnym dośrodkowaniem przed bramkę Szymańskiego. Rozpocznie od bramki goalkeeper Kotwicy.

54
    O wiele szybciej grają obie drużyny na początku drugiej połowy. Miejmy nadzieję, że przełoży się to na klarowniejsze sytuacje bramkowe.