Avia – Karpaty K. 2:1 (koniec) | Stal Rz. – Orlęta 2:1 (koniec) | Biała Podlaska – Resovia 2:0 (koniec)
KSZO – Jarosław 1:2 (koniec) | Trzebinia-Siersza – Unia T. 1:0 (koniec) | Małogoszcz – Soła 0:3 (koniec)
Garbarnia – Cosmos N. 3:1 (koniec)
Garbarnia Kraków
3:1 (1:0)
Cosmos Nowotaniec
Sobota 25.03.2017, 15:00 • Stadion Garbarni, Kraków • 3 liga, grupa IV • Runda 21

Garbarnia Kraków wzbogaciła się o komplet punktów dzięki zwycięstwu 3:1 z Cosmosem Nowotaniec. Dwa gole dla lepszego zespołu zdobył Siedlarz, a wynik ustalił rzutem na taśmę Nieśmiałowski. (16:58:58)

90

90
    Gol dla Garbarnii!
    Strzelcem bramki DAMIAN NIEŚMIAŁOWSKI.

Trzecia bramka przypieczętowała zwycięstwo Garbarni na własnym stadionie.

80
    10 minut do końca regulaminowego czasu. Garbarnia Kraków ma gola przewagi i jest coraz bliżej zwycięstwa, ale musi uważać na chaotyczne ataki gości.

63
    Strzelcem bramki MARCIN SIEDLARZ.

Drugie trafienie Siedlarza w tym meczu i po kilkunastu minutach Garbarnia Kraków jest ponownie na prowadzeniu!

60
    Po godzinie pojedynku w Krakowie remis. Bardziej zdeterminowana, by odzyskać prowadzenie jest Garbarnia.

51
    Gol dla Cosmosu!
    Strzelcem bramki MAREK MAŚLEJAK.

Krótko po przerwie wyrównanie. Autorem gola z rzutu wolnego Maślejak i wszystko zaczyna się od początku w Krakowie!

46

Garbarnia Kraków jest bliżej zwycięstwa po 45 minutach walki z Cosmosem Nowotaniec. Piłkę do bramki przyjezdnych skierował z rzutu karnego Siedlarz.

45

37
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa MARCIN SIEDLARZ.

Prowadzenie Garbarni Kraków dzięki strzałowi doświadczonego Siedlarza z 11. metra!

35
    10 minut do końca pierwszej części spotkania i wciąż bezbramkowo w stolicy Małopolski. Czasu na zmianę wyniku przed przerwą pozostało niewiele.

30
    Żółtą kartką za przewinienie został upomniany Misiak z Cosmosu Nowotaniec.

20
    Bezbramkowo na stadionie Garbarni. Drużyny nie są na razie w stanie znaleźć sposobu na pokonanie Cabaja i Krawczyka.

5
    Pojedynek w Krakowie rozpoczął się z drobnym opóźnieniem. Piłkarze walczą o dominację w centrum boiska.

1

Składy:

Garbarnia Kraków: Cabaj – Mistrzyk, Kujawa, Pawłowicz, Łukasik – Masiuda, Siedlarz, Nieśmiałowski, Pietras, Liput – Górecki.

Rezerwowi: Kozioł – Gaudyn, Borovicanin, Kalemba, Piszczek, Kosturbała, Moskal.

Cosmos Nowotaniec: Krawczyk – Majka, Misiak, Pluskwik, Sobota – Krzysztoń, Laskowski, Maślejak, Misiak, Rak – Zarzyka.

Rezerwowi: Jasiński – Chrząszcz, Nadkaniec, Leń, Pieszczoch.

Będziemy informować o zmianach w pojedynku wicelidera III ligi. Garbarnia Kraków podejmie Cosmos Nowotaniec. Początek meczu w sobotę o godzinie 15.
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.

Gole: 37. Siedlarz (kar.), 63. Siedlarz, 90. Nieśmiałowski – 51. Maślejak

Kartki:   30. Misiak (CSM)

Zmiany: Kozioł – Gaudyn, Borovicanin, Kalemba, Piszczek, Kosturbała, Moskal.

Zmiany: Jasiński – Chrząszcz, Nadkaniec, Leń, Pieszczoch.

Sędziowie: Radosław Wąsik (Lublin)