Avia – Karpaty K. 2:1 (koniec) | Stal Rz. – Orlęta 2:1 (koniec) | Biała Podlaska – Resovia 2:0 (koniec)
KSZO – Jarosław 1:2 (koniec) | Trzebinia-Siersza – Unia T. 1:0 (koniec) | Małogoszcz – Soła 0:3 (koniec)
Garbarnia – Cosmos N. 3:1 (koniec)
Avia Świdnik
2:1 (2:1)
Karpaty Krosno
Sobota 25.03.2017, 14:00 • Stadion Miejski, Świdnik • 3 liga, grupa IV • Runda 21

Po całkiem interesującym starciu Avia pokonuje u siebie Karpaty 2:1 i pnie się nieco w górę tabeli. Na dziś to wszystko. Zapraszamy do śledzenia innych relacji w serwisie Lajfy.com. Do usłyszenia. (22:44:16)

90

90
    Zmiana w drużynie Avia Świdnik: z boiska schodzi Mroczek, na boisku pojawia się Starok.

88
    Wojciech Białek znów miał szansę by wpisać się na listę strzelców, ale niepotrzebny drybling i utrata piłki.

85
    Zmiana w drużynie Avia Świdnik: z boiska schodzi Bogusz, na boisku pojawia się Wołos.

79
    Rzut wolny dla Avii. Dośrodkowanie skierowane do Krystiana Mroczka, który marnuje dogodną okazję na bramkę.

75
    Patryk Czułowski próbuje strzału z dystansu po ziemi, ale interweniuje skutecznie golkiper Karpat i róg mają świdniczanie.

60
    Bez zmian w Świdniku. Ciągle jednobramkowa przewaga gospodarzy. Do końca nieco ponad 30 minut.

55
    Dobra okazja dla gospodarzy. Wychodzi na pozycje Wojciech Białek, który zamiast uderzać to próbuje dryblować rywali i zagrywa do Krystiana Mroczka, który marnuje szanse na zdobycie gola.

46
    Zmiana w drużynie Avia Świdnik: z boiska schodzi Dykyy, na boisku pojawia się Bogusz.

46

Do przerwy w Świdniku całkiem niezły mecz. Czekamy z niecierpliwością na drugą połowę i dalszy przebieg meczu.

45

41
    Gol dla Avii!
    Strzelcem bramki WOJCIECH BIAŁEK.

Nie nacieszyli się goście tym remisem zbyt długo. Zagranie w pole karne do Roberta Kazubskiego. Ten zgrywa futbolówkę do WOJCIECHA BIAŁKA, który bez przyjęcia uderza i umieszcza piłkę w bramce po raz drugi w tym starciu!

38
    Gol dla Karpat!
    Strzelcem bramki DAWID CEMPA.

Szybki kontratak wyprowadzili przyjezdni. Zagranie do DAWIDA CEMPY, który pewnie pokonał Łukasza Gieresza i mamy remis w Świdniku!