Świt Skolwin – Górnik K. 2:0 (koniec) | Przodkowo – Toruń 2:2 (koniec) | Wda – Polonia Śr. 0:2 (koniec)
Gwardia K. – Vineta 2:1 (koniec) | Kleczew – Chemik B. 5:0 (koniec) | Jarota – Pogoń II 0:2 (koniec)
Chwaszczyno – Lech II P. 2:1 (koniec) | Leśnik – Pogoń Lęb. 1:2 (koniec) | KKS – Bałtyk G. 1:2 (koniec)
KS Chwaszczyno
2:1 (0:0)
Lech II Poznań
Sobota 25.03.2017, 15:00 • Toyota Arena, Chwaszczyno • 3 liga, grupa II • Runda 20

Po zdecydowanie lepszej drugiej połowie meczu drużyna KS Chwaszczyno odniosło cenne zwycięstwo z zespołem rezerw Lecha Poznań! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo w portalu Lajfy.com! (17:07:59)

46
    Krótkie podsumowanie pierwszej części meczu.

45

15
    Za nami kwadrans gry – wynik nie uległ zmianie. Czekamy na pierwszego gola w tym spotkaniu.

1
    Poznaliśmy już wyjściową jedenastkę gospodarzy na dzisiejsze spotkanie!

Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania w portalu Lajfy.com! Będziemy Państwa na bieżąco informować o przebiegu tego meczu.

W pierwszym meczu obu drużyn spotkanie lepiej zaczęli podopieczni wówczas trenera Macieja Cieślika, którzy od piątej minuty prowadzili po golu Krzysztofa Wickiego. Po zmianie stron z rzutu karnego wyrównał Dawid Kownacki, a szalę na swoją korzyść poznaniacy przechylili w ostatniej minucie podstawowego czasu gry za sprawą trafienia Dawida Kurminowskiego.

O sile Lecha II Poznań stanowi niezwykle zdolna młodzież. W ostatniej kolejce (4:0 Świt) w pierwszej jedenastce zameldowało się dziewięciu młodzieżowców (dwóch z rocznika 97, trzech z 98 i czterech z 99). Pozostali dwaj zawodnicy urodzili się w 1994 roku.

Lech II Poznań w ostatnich dziesięciu meczach odniósł osiem wygranych i dwa spotkania zremisował. Rozpędzony Kolejarz również w zimowych sparingach nie zwalniał tempa – pięć zwycięstw i dwa remisy (bramki: 23:2). W dwóch wiosennych meczach komplet punktów, który jest dziełem przede wszystkim Pawła Tomczyka. To on strzelił wszystkie bramki w meczach z Pogonią II Szczecin (1:0) Świtem Skolwin (4:0).
    Przed tygodniem gospodarze dzisiejszego meczu przełamali wyjazdowa niemoc, a dzisiaj będą chcieli dobrze zaprezentować się przed własną publicznością.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 15:00 i będziemy informować o zmianach stanu..
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.
    Gole: 57. Węsierski, 87. Arndt – 50. Tomczyk

KS Chwaszczyno: Machola – Wawszczyk, Tolstiak, Mosiejko, Łazaj, Roeske, Węsierski, Regulski, Wolak, Hebel, Portasiński.

Zmiany: Kamolo – Kołodziej, Bujnowski, Arndt, Duda, Kuss, Niciński.

Lech II Poznań: Mrozek – Orłowski, Banaszak, Cindric, Magdziak, Spychała, Gutierrez, Mielcarek, Zulciak, Kołodziej, Tomczyk.

Zmiany: Olesiński, Andrzejewski, Nawrocki, Friska, Kaczmarek.