Świt Skolwin – Górnik K. 2:0 (koniec) | Przodkowo – Toruń 2:2 (koniec) | Wda – Polonia Śr. 0:2 (koniec)
Gwardia K. – Vineta 2:1 (koniec) | Kleczew – Chemik B. 5:0 (koniec) | Jarota – Pogoń II 0:2 (koniec)
Chwaszczyno – Lech II P. 2:1 (koniec) | Leśnik – Pogoń Lęb. 1:2 (koniec) | KKS – Bałtyk G. 1:2 (koniec)
GKS Przodkowo
2:2 (1:1)
Elana Toruń
Sobota 25.03.2017, 13:00 • Stadion Gminny, Przodkowo • 3 liga, grupa II • Runda 20

Ależ końcówkę zafundowali nam piłkarze! Dwa gole w ostatnich minutach i podział punktów w Przodkowie. Wydaje się, że rezultat ten nie zadowala żadnej z ekip, choć biorąc uwagę okoliczności, w jakich do niego doszło, z pewnością uradowani mogą być gospodarze. Dziękuję za uwagę! (14:58:30)

90+4

90+4
    Gol dla GKS-u!

Co tu się dzieje?! Uderzenie Kwaśnika wybronili przyjezdni, ale wobec dobitki ŁUKASZA STASIAKA byli już bezradni!

90+2
    Niedokładne dośrodkowanie jednego z gospodarzy po rzucie wolnym dla GKS-u i przodkowianie tracą szansę na stworzenie sobie okazji.

90+1
    Gol dla Elany!

Co za historia, gola w końcówce zdobywają goście! Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła strzałem głową golkipera rywali pokonuje RAFAŁ WIĘCKOWSKI!

90
    O trzy minuty zostaje przedłużony ten pojedynek!

89
    Płaskie dośrodkowanie Krawczuna z prawej strony boiska i defensorzy z Przodkowa wybijają futbolówkę.

88
    Piłka ląduje w siatce Elany, ale gol nie zostaje uznany. Arbiter wcześniej odgwizdał pozycję spaloną jednego z zawodników GKS-u.

87
    Trojanowski trafił rywala łokciem i sędzia sięga po żółtą kartkę.

87
    Zbyt mocna centra w szesnastkę Elany i od autu grę wznawiają przyjezdni.

86
    Zmiana w drużynie GKS Przodkowo: z boiska schodzi Kaszuba, na boisku pojawia się Borski.

85
    Zmiana w drużynie Elana Toruń: z boiska schodzi Figaszewski, na boisku pojawia się Uszalewski.

83
    Po zbyt mocnym dośrodkowaniu w pole karne torunian z prawego skrzydła futbolówkę bez większych kłopotów przechwytuje Świtalski.

82
    Przodkowianie łatwo wywalczyli rzut rożny. Może być groźnie pod bramką Elany.

80
    Zapowiada się ciekawa końcówka. Po ożywieniu Elany znacznie szybciej zaczęli również grać miejscowi. Miejmy nadzieję, że czeka nas sporo emocji w tych ostatnich minutach!

79
    Sfrustrowany Kaszuba odrzucił piłkę opóźniając wznowienie gry i arbiter zgodnie z przepisami ukarał go żółtym kartonikiem.

78
    Zakotłowało się w polu karnym torunian, ale ostatecznie niezwykle ofiarnie wybronili się Elanowcy!

76
    Zagdański uderza głową na bramkę rywali, ale piłka przelatuje ponad poprzeczką.

74
    Zmiana w drużynie GKS Przodkowo: z boiska schodzi Czoska, na boisku pojawia się Patok. W drugiej połowie Łuczaka zastąpił również Kwaśnik.
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.

Gole: 8. Czoska, 90+4. Stasiak – 24. Stefanowicz (kar.), 90+1. Więckowski

Kartki:   69. Duszkiewicz (GPR), 72. Łapigrowski (GPR), 79. Kaszuba (GPR) – 35. Aleksandrowicz (ELA), 40. Zagdański (ELA), 87. Trojanowski (ELA)

GKS Przodkowo: Kotłowski – Łapigrowski, Szur, Powszuk, Czoska (C) (74. Patok), Demiańczuk, Duszkiewicz, Kaszuba (86. Borski), Stasiak, Łuczak (II połowa. Kwaśnik)

Zmiany: Bach – Borski, Bucholc, Karniluk, Kwaśnik, Patok, Proena
    Trener: Sebastian Letniowski

Elana Toruń: Świtalski – Ciach, Więckowski, Krawczun, Tetych, Figaszewski (85. Uszalewski), Tomaszewski (68. Trojanowski), Glanowski (C), Stefanowicz, Aleksandrowicz (57. Lenkiewicz), Zagdański

Zmiany: Piotrowski – Grudziński, Lenkiewicz, Trojanowski, Zamiatowski, Zawierucha, Uszalewski
    Trener: Jerzy Cyrak

Sędzia główny: Jacek Leske
    Asystenci: Sebastian Basiejko, Jacek Stasiak