Warta – Olimpia E. 1:2 (kon.) | Puszcza – Błękitni 2:0 (kon.) | Rozwój – Stal S. W. 2:2 (kon.)
Gryf – Odra O. 1:0 (kon.) | Legionovia – Polonia B. 3:0 (kon.) | Siarka T. – Kotwica 2:1 (kon.)
GKS Bełchatów – Polonia W. 2:1 (kon.)
Gryf Wejherowo
1:0 (0:0)
Odra Opole
Sobota 25.03.2017, 16:00 • Stadion WKS Gryf, Wejherowo • 2. Liga • 23. kolejka

Jak mówi stare porzekadło piłkarskie nie wykorzystane sytuację się mszczą. Odra miała cztery kapitalne okazje w pierwszej połowie i wszystkie zmarnowała. Gryf po bramce Chwastka wygrywa trudny mecz i pokonuję lidera.Było to bardzo dobre spotkanie toczone w szybkim tempie. Dziś to już wszystko na trybunach trwa święto piłkarze z kibicami cieszą się trzema punktami a ja zapraszam na kolejne relację na portalu Lajfy.com; Miłego popołudnia i do zobaczenia na kolejnych meczach. (17:53:44)

90+3

90+2
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Klimczak, na boisku pojawia się Tomczak.

90+1
    Faulowany Wicki, nie spieszy się Gryfowi czas działa na ich korzyść.

90
    Radzą sobie piłkarze Gryfa z tą wrzutką a sędzia dolicza trzy minuty do regulaminowych 90.

90
    Wolny dla Odry z około 28 metrów.

89
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Sobczyński, na boisku pojawia się Sypek.

88
    Odra stara się zdobyć bramkę wyrównującą ale Gryf dobrze się broni kilka minut dzieli gospodarzy od zwycięstwa w tym meczu.

87
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Nowak, na boisku pojawia się Stasiowski.

86
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Łysiak, na boisku pojawia się Vatseba.

85
    Uderza Klimczak zza pola karnego ale nad poprzeczką poszybowała piłka.

84
    Po mistrzowsku piłkę w polu karnym karnym opanował ROBERT CHWASTEK kapitalnie ograł dwóch rywali i pewnie uderzył obok bramkarza w długi róg bramki

83
    Tempo spadło, trochę kopaniny zrobiło się na boisku.

81
    Łysiak zagrywał z rożnego ale nie udało się tej akcji zakończyć strzałem. Tymczasem goście ruszyli z kontrą tracąc po chwili piłkę.

80
    Jeden i drugi trener mocno przeżywają ten mecz . Stoją przy linii bocznej i cały czas podpowiadają coś swoim zawodnikom.

78
    Doczekamy się tych bramek w tym meczu czy nie?? sytuacje są ale piłka jak nie chciała wpaść do bramki tak nadal nie chce.

77
    Po dośrodkowaniu Wodeckiego zrobiło się małe zamieszanie w polu karnym Gryfa. Piłka była nerwowo wybijana ale żadnemu z piłkarzy Odry nie udało się uderzyć na bramkę.