Leganés – Malaga 0:0 (koniec) | Atletico – Sevilla 3:1 (koniec) | Gijón – Granada 3:1 (koniec)
Deportivo – Celta Vigo 0:1 (koniec) | FC Barcelona – Valencia 4:2 (koniec)
Deportivo La Coruña
0:1 (0:0)
Celta de Vigo
Niedziela 19.03.2017, 18:30 • Estadio Riazor, La Coruña • Hiszpańska LaLiga • Runda 28
    Aspas daje zwycięstwo Celcie:

Celta Vigo wygrywa na trudnym terenie z Deportivo 1-0. Jedynego gola zdobył w 74. minucie Aspas po doskonałej wrzutce Beauvue. Gospodarze nie zdążyli odpowiedzieć. Druga połowa była o wiele ciekawsza od pierwszej. Szkoda, że piłkarze przebudzili się tak późno. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam do kolejnych na portalu Lajfy.com. (20:21:51)

90+3

90+3
    Żółtą kartkę otrzymuje Emre Çolak (Deportivo La Coruña).

90+1
    Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

90
    Cabral ucierpiał w starciu z Albentosą. Gospodarze są przekonani, że piłkarz Celty kradnie im czas.

88
    Groźna akcja gospodarzy. Niewiele brakowało, a doprowadziliby do wyrównania! Będą mieli jeszcze szansę z rzutu rożnego.

87
    Zmiana w drużynie Real Club Celta de Vigo: z boiska schodzi Daniel Wass, na boisku pojawia się Jozabed.

86
    Żółtą kartkę otrzymuje Pione Sisto (Real Club Celta de Vigo).

85
    Piłkarzom puszczają nerwy. Arbiter ostrzega Hugo Mallo, a ten przecież ma już na swoim koncie żółtą kartkę.

83
    Żółtą kartkę otrzymuje Pablo Hernández (Real Club Celta de Vigo).

82
    Tym razem po drugiej stronie boiska była nieprzepisowo powstrzymana akcja. Sędzia najpewniej pokaże zawodnikowi Celty żółtą kartkę.

80
    Żółtą kartkę otrzymuje Pedro Mosquera (Deportivo La Coruña).

79
    Przyjezdni idą za ciosem. Wrzutka z lewej flanki, ale Lux wychodzi sprzed bramki i łapie futbolówkę.

77
    Zmiana w drużynie Deportivo La Coruña: z boiska schodzi Fayçal Fajr, na boisku pojawia się Emre Çolak.

75
    Lux miał pretensje do arbitra, a ten nie miał cierpliwości do bramkarza Deportivo. Żółta kartka.

76
    Dłuższa przerwa w grze spowodowana urazem golkipera Celty. Już przygotowuje się jednak do wznowienia.
    74. Iago ASPAS - 0:1

74
    Gol dla Celty Vigo!
    Strzelcem bramki IAGO ASPAS.

Dośrodkowanie z prawego skrzydła. W środku Aspas wybiega za pleców obrońcy i z najbliższej odległości strzela obok Luxa! Bezradny bramkarz Deportivo.

Krzysztof

Gole: 74. Aspas

Kartki:   56. Luisinho (DEP), 75. Lux (DEP), 80. Mosquera (DEP), 90+3. Çolak (DEP) – 14. Cabral (CVG), 65. Mallo (CVG), 83. P. Hernández (CVG), 86. Sisto (CVG)

Posiadanie piłki: 55 % : 45 %.
    Strzały celne: 2:2. Strzały niecelne: 6:4. Rzuty rożne: 3:1. Spalone: 1:2. Foule: 20:12.
    Deportivo La Coruña: Lux – Juanfran, A. Arribas, Albentosa, Luisinho – Bergantiños, Mosquera – Gama (60. Gil), C. Borges, Fajr (77. Çolak) – Joselu (66. Andone).
    Zmiany: Tytoń – Çolak, Andone, Gil, Laure, Guilherme, G. Kakuta.

Celta de Vigo: S. Álvarez – Mallo, Cabral, Roncaglia, J. Castro – Radoja, P. Hernández – Aspas, Wass (87. Jozabed), Bongonda (71. Sisto) – Guidetti (12. Beauvue).
    Zmiany: Villar – Fontàs, Sisto, Beauvue, Jozabed, Sergi Gómez, Rossi.

Sędziowie: J. Martínez – D. Barbero, C. Noval