17:26 (8:11)
Polska
Sobota 18.03.2017, 18:00 • Hala AWFiS, Gdańsk • Mecze towarzyskie kobiet

To tyle z tego spotkania, za uwagę dziękuje Kamil Kaźmierczak. Zapraszam na inne relacje prowadzone za pośrednictwem naszego serwisu. (19:39:41)

Pewne zwycięstwo naszej reprezentacji. Polki wręcz rozgromiły rywalki i odnoszą tryumf w tym pojedynku.

Koniec meczu. (17:26)

60
    Jeszcze Lajuk bezpośrednio z rzutu wolnego, ale broni Gawlik. (17:26)

60
    Rozpoczęła się ostatnia minuta spotkania! (17:26)
    58
    Przechwyciły Polki i wyprowadziły szybką kontrę, którą zakończyła Balsam. (17:26)

57
    Rosiak nie trafia z rzutu karnego – piłka poleciała w bramkarkę. (17:25)

57
    Belmas fauluje i rzut karny dla Polski. Jeszcze dwie minuty kary dla tej zawodniczki. (17:25)
    56
    Mocny rzut Lajuk z drugiej linii i piłka wpada do siatki tuż przy spojeniu! (17:25)
    55
    Balsam wykorzystuje kontrę naszego zespołu. (16:25)
    54
    Szarawaga dostała piłkę, oddała rzut i trafiła do bramki. Była jeszcze faulowana i rywalka otrzymała dwie minuty kary. (16:24)

54
    Faulowana Szarawaga. (16:23)

51
    Gawlik popisała się fenomenalną interwencją w bramce po rzucie rywalki! (16:23)
    51
    Glibko pewnie z rzutu karnego. (16:23)

51
    Glibko faulowana i mamy rzut karny. (15:23)

50
    Kozłowska rzuca, ale pewnie broni golkiperka. (15:23)

49
    Szarawaga faulowana w ataku. (15:23)

49
    Czas dla Polek.

47
    Glibko dostała piłkę na skrzydło. Oddała rzut, ale fatalnie przestrzeliła. (15:23)

Kamil Kazmierczak

Ukraina: Tymoshenkowa, Hlyazetonova, Baloh, Bobal – Lajuk, Andrichuk, Volovnyk, Belmas, Borshchenko, Snopova, Glibko, Smbatian, Gorilska, Smolinh, Kompaniets, Lezinska.
    Polska: Gawlik, Płaczek – Balsam, Michałów, Galińska, Roszak, Grzyb, Janiszewska, Rosiak, Gęga, Kozłowska, Lisewska, Szarawaga, Achruk, Nocuń.