Bytovia – Stal M. 2:2 (koniec) | Stomil – Znicz 5:1 (koniec) | Wigry – Miedź 0:1 (koniec)
Olimpia G. – GKS T. 1:0 (koniec) | MKS Kluczbork – Pogoń Sdl. 2:2 (koniec) | Chojniczanka – Podbeskidzie 1:1 (koniec)
Chrobry – Wisła Pu. 1:2 (koniec)
MKS Bytovia Bytów
2:2 (0:1)
Stal Mielec
Sobota 18.03.2017, 16:00 • Stadion MOSiR, Bytów • Fortuna 1 Liga • 22. kolejka

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje! (17:58:07)

Nieco lepiej prezentowała się dzisiaj Bytovia, ale Stal wykorzystała dwa stałe fragmenty gry i mamy remis w Bytowie. 2:2 czyli powtórka wyniku z pierwszego meczu tych zespołów w sierpniu ubiegłego roku.

90+3

90
    Zmiana w drużynie Stal Mielec: z boiska schodzi Marciniec, na boisku pojawia się Buczek.

89
    Sędzia dolicza co najmniej 3 minuty.

86
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Mandrysz, na boisku pojawia się Wacławczyk.

85
    Kartki, kartki, karki. Ostra gra w Bytowie. Mimo straconej bramki nieco lepiej nadal wygląda gra gospodarzy. Często brakuje szczęścia zawodnikom z Bytowa, aby zdobyć gola. Natomiast kontry Stali mogą okazać się zabójcze.

82
    Żółtą kartkę otrzymuje Mandrysz (Drutex-Bytovia Bytów).

80
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Serafin, na boisku pojawia się Wolski.

78
    Zmiana w drużynie Stal Mielec: z boiska schodzi Radulj, na boisku pojawia się Głowacki.

72
    Gol dla Stali Mielec!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa RADULJ..
    Pewnie wykonana jedenastka przez Radulja i zmylił Szromnika i powonieniowe mamy remis w Bytowie.

72
    Kolejny rzut karny. Tym razem dla Stali!

71
    Żółtą kartkę otrzymuje Szromnik za faul w polu karnym (Drutex-Bytovia Bytów).

70
    Bytovia powstała po ciosie w pierwszej połowie. Nieźle gra w drugiej połowie. Stali trudno stworzyć akcję pod bramką gospodarzy. Liczą na kontrataki.

65
    Gol dla Bytovii!
    Strzelcem bramki J.BĄK.
    Jakub Bąk precyzyjnym, mocnym strzałem w prawy róg bramki pokonał golkipera gości.

65
    Rzut karny dla Bytovii. Faulowany w polu karnym Klichowicz.

60
    Nieco lepszy okres gry Drutex-Bytovii. W ostatnich minutach zawodnicy z Bytowa zamknęli rywali na własnej połowie.

56
    Strzelcem bramki Alen PLOJ.
    Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego najlepiej w zamieszaniu w polu karnym odnalazł się Alen Ploj i wpakował piłkę do siatki gości. Mamy remis 1:1.