Błękitni – ROW Rybnik 2:2 (koniec) | Odra O. – Olimpia E. 2:1 (koniec) | Olimpia Z. – Legionovia 1:5 (koniec)
Rozwój – Siarka T. 0:0 (koniec) | Kotwica – Gryf 1:3 (koniec)
Kotwica Kołobrzeg
1:3 (0:1)
Gryf Wejherowo
Sobota 04.03.2017, 17:00 • Stadion Miejski, Kołobrzeg • 2. Liga • 20. kolejka

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, przepraszamy za niedogodności w pierwszej połowie relacji i zapraszamy do przeżywania kolejnych, sportowych emocji. (19:00:32)

Gryf Wejherowo rozpoczął rundę wiosenną od mocnego uderzenia. Wynik 3:1 na stadionie Kotwicy Kołobrzeg robi wrażenie i cieszy kibiców przyjezdnych. Pojedynek rozpoczął się świetnie dla Gryfa, który już w 4. minucie wyszedł na prowadzenie dzięki strzałowi Piotra Kołca z rzutu wolnego. Po przerwie wykorzystał kolejne pomyłki obrońców z Kołobrzegu. Jedyne, na co było stać przebudową drużynę Ryszarda Wieczorka to trafienie honorowe Korneliusza Sochania. Zmiennik strzelił płasko z dystansu w sam narożnik bramki Gryfa. Mają nad czym myśleć kołobrzeżanie, którzy w sobotę zostali wyprzedzeni przez wejherowian w tabeli.

90+3

90+2
    Niebezpiecznie upadł na boisko jeden z zawodników Gryfa Wejherowo. Kotwica nie może rozpocząć swojego ostatniego ataku w tym meczu.

90
    Sędzia Różycki doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu.

87
    Podobna do uderzenia Sochania próba Prejsa. Miał szczęście Ferra, że futbolówka minęła minimalnie bramkę, ponieważ trafienie kontaktowe wisiało w powietrzu.

86
    Azikiewicz odbił się od czujnego Brzuzego. Ciekawe są pojedynki tych dwóch zawodników. Większość wygrywa obrońca Gryfa Wejherowo.

84
    Gol dla Kotwicy!
    Strzelcem bramki KORNELIUSZ SOCHAŃ.

Wprowadzony przed momentem z ławki rezerwowych Sochań zakończył szybką wymianę podań precyzyjnym uderzeniem z dystansu! Ferra nie był w stanie dosięgnąć piłki, która wpadła w narożnik jego bramki. Kotwica zmniejsza rozmiar porażki!

82
    Biel rozegrał atak z Kacprzyckim na lewym skrzydle. Szybka, składna wymiana podań doczekała się zwieńczenia strzałem Prejsa z dystansu. Wyraźne pudło byłego pomocnika Stali Mielec!

81
    Zmienia również trener przyjezdnych. W miejsce Wickiego wprowadził naładowanego energią Wiconia.

80
    Jeszcze jedna, ostatnia zmiana dokonana przez trenera Ryszarda Wieczorka. W miejsce Lewińskiego wbiegł Sochań.

78
    Powoli krąży piłka między zawodnikami Kotwicy Kołobrzeg. Przyjezdni trzymają podopiecznych Ryszarda Wieczorka daleko od własnej bramki.

76
    Wprowadzony w przerwie Sobków wpisał się do protokołu sędziego. Żółta kartka za bezpardonowe przewinienie.

75
    Kwadrans do ostatniego gwizdka sędziego Alberta Różyckiego. Kotwica straciła chyba wiarę, że zejdzie z boiska z chociaż punktem.

74
    Źle wyprowadzili piłkę z własnej połowy przyjezdni aż ich trener złapał się za głowę. Kotwica miała przewagę liczebną i sytuację ratował wślizgiem Brzuzy.

72
    Głębokie wycofanie piłki aż do Szymańskiego. W ten sposób Kotwica nie zdobędzie nawet honorowego gola.

70
    Azikiewicz włączył się do ataku na lewej stronie boiska. Jego dośrodkowanie zostało zablokowane, a po rzucie rożnym nie było zagrożenia dla Gryfa Wejherowo.