GKS Bełchatów – Olimpia G. 2:2 (koniec) | Bytovia – Gryf 0:0 (koniec) | Olimpia E. – Legia II 4:1 (koniec)
Toruń – Widzew 0:2 (koniec)
MKS Bytovia Bytów
0:0 (0:0)
Gryf Wejherowo
Sobota 25.02.2017, 12:00 • Stadion MOSiR, Bytów • Spotkania towarzyskie • Mecz towarzyski

Dziękuję za uwagę! (13:51:05)

Druga połowa inna w wykonaniu obu ekip. Nieco lepiej po przerwie prezentował się Gryf. Bytovia natomiast nieco przygasła po przerwie.

90

89
    Kontra Bytovii. Podanie Modelskiego do Jakuba Bąka, ten jednak złapany na pozycji spalonej.

87
    Dobra akcja Gryfa pod bramką Szromnika, strzał zawodników z Wejherowa zostały jednak zablokowane przez obrońców Bytovii.

85
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Bielak, na boisku pojawia się Stenka.

81
    Rzut wolny dla Gryfa blisko pola karnego Bytovii. Nawet niezły strzał z rzutu wolnego zawodnika gości, leci on jednak nad bramką.

78
    W drugiej części spotkania lepiej wygląda gra gości. To oni częściej goszczą pod bramką rywala.

76
    Dośrodkowanie Wilka w pole karne Gryfa, wybite przez obrońców gości.

74
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Serafin, na boisku pojawia się Lachowicz.

74
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Wróbel, na boisku pojawia się Wilczyński.

72
    Akcja pod bramką Gryfa. Zawodnicy z Bytowa długo utrzymywali się przy piłce w polu karnym gości, ale ostatecznie piłka została wybita przez zawodników z Bytowa.

69
    Dobra akcja Gryfa. Podanie z prawej strony do Marczaka. Ten jednak nie przeciął podania i piłkę przejęła Bytovia.

68
    Kolejne dobre dośrodkowanie zawodników Gryfa z rzutu rożnego. Tym razem bardzo dobrą interwencja popisał się Michał Szromnik.

67
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Kamiński, na boisku pojawia się Modelski.

66
    Dobre kontra Gryfa. Zatrzymana przez Sefafina i rzut wolny dla zawodników z Wejherowa.

63
    Bardzo dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego zawodnika Gryfa prosto na głowę Marczaka, jednak piłka po jego strzale minimalnie mija słupek bramki Szromnika.

60
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Bieszczad, na boisku pojawia się Szromnik.

58
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Omar Monterde, na boisku pojawia się Wolski.