GKS Bełchatów – Olimpia G. 2:2 (koniec) | Bytovia – Gryf 0:0 (koniec) | Olimpia E. – Legia II 4:1 (koniec)
Toruń – Widzew 0:2 (koniec)
Elana Toruń
0:2 (0:2)
Widzew Łódź
Sobota 25.02.2017, 14:35 • Stadion przy ul. Przy Skarpie, Toruń • Spotkania towarzyskie

Po dość niemrawej drugiej połowie spotkania mecz kończy się zwycięstwem Widzewa 2:0. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne za pośrednictwem naszego portalu! (16:22:24)

90

89
    Seria dośrodkowań w pole karne Widzewa, ale górują defensorzy drużyny z Łodzi.

86
    Po dośrodkowaniu Lenkiewicza żaden z miejscowych nie zdołał doskoczyć do piłki, ale Elana będzie miała jeszcze rzut różny.

85
    Gospodarze wywalczyli rzut wolny blisko pola karnego rywali. Może być groźnie pod bramką Widzewa!

82
    Sporo chaosu panuje teraz na boisku w poczynaniach obydwu ekip. Żaden z zespołów nie jest w stanie na dłużej utrzymać się przy piłce.

79
    Świtalski bez kłopotów wyłapuje piłkę po nieudanym wykończeniu akcji przez jednego z widzewiaków.

78
    Chwila oddechu dla defensywy Widzewa. Gospodarze muszą uważać, aby nie narazić się na kontrę rywali.

76
    Przewaga Elany rośnie z minuty na minutę. Coraz mocniej naciskają rywali torunianie, ale jak na razie nie przekłada się to na wynik.

73
    Kolejnych dwóch roszad dokonuje opiekun toruńskiej drużyny.

72
    Ależ niewiele brakowało! Więckowski ładnie uderzał głową z okolic dziesiątego metra, ale posłał piłkę minimalnie obok słupka!

70
    Z bardzo ostrego kąta próbował uderzać Lenkiewicz, ale trafił jedynie w boczną siatkę.

67
    Kolejne zbyt wysokie dośrodkowanie w pole karne gości u piłka ląduje w objęciach bramkarza.

64
    Zmiana bramkarza w ekipie gospodarzy. Piotrowskiego zastępuje Świtalski.

62
    Jeden z graczy Elany zagrał piłkę ręką na własnej połowie boiska i rywale będą mieli rzut wolny w obiecującej odległości od bramki torunian.

60
    Trzech zmian dokonał opiekun drużyny gospodarzy. Na razie ciężko ustalić, kto pojawił się na boisku.

58
    Gospodarze wywalczyli rzut różny, ale po dośrodkowaniu faulowany był jeden z zawodników drużyny przyjezdnych.

54
    Wolański pewnie wyłapuje piłkę po miękkiej wrzutce z lewej flanki.

53
    Łodzianie utrzymują się przy piłce na własnej połowie boiska. Niewiele dzieje się obecnie na murawie w Toruniu.

Jarek

Gole: 9. . (sam.), 25. Mąka (kar.)

Elana Toruń:
    Piotrowski (64. Świtalski) – Figaszewski, Ciach, Więckowski, Tetych, Lenkiewicz, Glanowski, Tarnowski, Stefanowicz, A. Tomaszewski, K. Tomaszewski

Zmiany: Świtalski – Krawczun, Uszalewski, Grudziński, Aleksandrowicz, Zagdański, Zawierucha, Zamiatowski

Widzew Łódź:
    Wolański – Kozłowski, Nowak, Zieleniewski, Gromek, Kasperkiewicz, Olczak, Michalski, Radwański, Mąka, Kamiński

Zmiany: Humerski – Budka, Brochocki, Ogawa, Tlaga, Kazimierowicz, Rodak, Baran, zawodnik testowany