Wybrzeże – MMTS 22:25 (koniec) | Pogoń – Zagłębie 30:28 (koniec) | Stal – Górnik 27:32 (koniec)
Handball Stal Mielec
27:32 (16:13)
Górnik Zabrze
Sobota 25.02.2017, 18:00 • Hala Gim. nr 2, Mielec • Orlen Superliga mężczyzn • 19. kolejka

Nieszczęśliwie dla zespołu z Mielca druga połowa w wykonaniu graczy Stali była słaba. Mankament drugiej części nie został rozwiązany. Najlepszym zawodnikiem meczu został wybrany Sebastian Kicki. Moim zdaniem była to najlepsza zmiana trenera Skutnika. Wprowadził on na boisko bramkarza, który ogromnie pomógł swojej drużynie. Stal mimo prowadzenia po pierwszych 30 minutach nie poradziła sobie z wyzwaniem utrzymania przewagi i przegrywa to spotkanie. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne! (19:30:55)

Koniec meczu. (27:32)

60
    52 sekundy do końca meczu. (27:32)

60
    O czas prosi Ryszard Skutnik – Górnik Zabrze.
    59
    Gromyko skutecznie podwyższa prowadzenie rzutem z koła. (27:32)

56
    Kyrylenko zdobywa bardzo ważną bramkę. (26:29)

56
    Lipka broni rzut Glińskiego. Mielczanie przed szansą. (25:29)

55
    Goście odjechali z wynikiem Czeczeńcom. Mielczanie muszą się szybko pozbierać żeby myśleć o zwycięstwie na koniec tego meczu. (25:29)

55
    O czas prosi Tomasz Sondej – Stal Mielec.
    54
    Sluijters ponownie mocno rzuca. (25:29)

54
    Strata Mielczan. Kicki dobrze w bramce. (25:28)
    53
    Uaktywnił się Marcin Basiak, który zdobywa pierwszą bramkę w tym spotkaniu. (25:28)