Wybrzeże – MMTS 22:25 (koniec) | Pogoń – Zagłębie 30:28 (koniec) | Stal – Górnik 27:32 (koniec)
Sandra SPA Pogoń Szczecin
30:28 (15:12)
MKS Zagłębie Lubin
Sobota 25.02.2017, 18:00 • Arena Szczecin, Szczecin • Orlen Superliga mężczyzn • 19. kolejka

Zakończyło się to spotkanie kolejnym zwycięstwem szczecinian. Nie brakowało jednak emocji. Wydawało się, że od momentu uzyskania aż 5 bramek więcej, gospodarze pewnie dowiozą zwycięstwo. Musieli jednak walczyć do samego końca. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne nasze relacje. (19:25:59)

Koniec meczu. (30:28)

60
    Zagłębie już się cofnęło. Chyba przestało wierzyć. (30:28)

60
    23 sekundy do końca. Piłka wciąż w rękach Pogoni. (30:28)

60
    Karę otrzymał Szymyślik za faul na Bosym. (30:28)

60
    Pogoń stara się podawać do swoich kolegów. (30:28)

60
    Zagłębie pilnuje każdy swego. (30:28)

60
    Jeśli po przerwie szczecinianie znów trafią, choć chyba nie muszą, zgarną dwa punkty. (30:28)

60
    Do końca jeszcze 36 sekund. (30:28)

60
    Timeout dla gospodarzy. (30:28)
    60
    Znów kapitalnie wyskoczył Mrozowicz i Zagłębie jeszcze wierzy. (30:28)

60
    Minuta do końca meczu. Pogoń już chyba tego nie przegra. (30:27)
    59
    W końcu piłka trafiła do skrzydła, a tam nie pomylił się Fedeńczak. (30:27)

59
    Długo trwa akcja Pogoni. (29:27)

58
    Konitz indywidualnie pilnowany przez Moryto. (29:27)

58
    Lepszy Tatar od skrzydłowego Kużdeby. To mogą być kluczowe minuty meczu. (29:27)