Guingamp – Monaco 1:2 (koniec) | AS Nancy – Toulouse 0:0 (koniec) | Lille – Bordeaux 2:3 (koniec)
Angers – Bastia 3:0 (koniec) | Rennes – Lorient 1:0 (koniec)
EA Guingamp
1:2 (0:1)
AS Monaco
Sobota 25.02.2017, 17:00 • Stade du Roudourou - Guingamp • Francuska Ligue 1 Uber Eats • Runda 27
    Statystyki na koniec spotkania:

Zapowiadało się bardzo ciekawe spotkanie i obie drużyny stanęły na wysokości zadania! Wynik całej rywalizacji otworzył Kamil Glik, który wraca na strzelecką passę! Monaco podwyższyło na 2:0 w 86. minucie i wydawało się, że już jest po meczu. Wtedy gospodarze zdołali zdobyć bramkę kontaktową i mieli ochotę nawet na wyrównanie! Ostatecznie jednak to lider Ligue 1 wygrywa z niżej notowanym Guingamp!
    Gospodarze zasługują na pochwałę, naprawdę dobry mecz miejscowych, a Monaco wieloma fragmentami zawodziło. (19:08:32)
    3 punkty jadą do Monaco!

90+5

90+4
    Arbiter w dalszym ciągu oczekuje z zakończeniem tego spotkania! To daje szansę do kontrataku dla Monaco, ale Mbappe Lottin trochę zagubił się we własnym ataku! Ostatecznie nie ma bramki, a sędzia kończy ten mecz!

90+3
    Didot jeszcze fauluje Fabinho i arbiter ponownie używa gwizdka. Będzie jeszcze jedna kartka dla zawodnika Guingamp. Czy coś jeszcze się tu wydarzy?

90+1
    Brzydkie zachowanie zawodnika Guingamp, który z premedytacją wleciał w Mbappe Lottina! Mamy chwilę przerwy, ale arbiter decyduje się nie pokazywać kartek!

90
    3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry!
    89. Étienne Didot (GUG) - 1:2

89
    Gol dla Guingamp!

Zaangażowanie gospodarzy przynosi efekt i ÉTIENNE DIDOT daje jeszcze bramkę kontaktową! Kapitalne uderzenie zza linii pola karnego, które nie pozostawiło szans Subašiciowi! Guingamp wciąż jest w grze!

88
    Gospodarze wcale się nie poddali i jeszcze próbują zdobyć chociażby honorową bramkę przed własną publicznością! Monaco znów wycofane.
    86. Fabinho (ASM) - 0:2

86
    Gol dla Monaco!

FABINHO wyjaśnia wszelkie wątpliwości w dzisiejszym spotkaniu! Kapitalne wykonanie rzutu karnego, w stylu Panenki! Przepiękny lob w środek bramki i Monaco prowadzi 2:0!

85
    Kapitalne podanie do uciekającego Mbappe Lottina, który ucieka obrońcom, a następnie mija Johnssona! Bramkarz jeszcze zahaczył o nogi Francuza i mamy oczywistą jedenastkę!
    85. Mbappé Lottin wywalczył rzut karny!

85
    Rzut karny dla AS Monaco!!!

84
    Sporo zmian za nami, ale już wszystkie roszady zostały wykorzystane, więc możemy skupić się na ostatnich minutach tego spotkania! Mbappe Lottin rozpoczyna kontrę Monaco, ale wszystko psuje Silva po niedokładnym przyjęciu!

83
    Zmiana w drużynie EA Guingamp: z boiska schodzi Marcus Regis Coco, na boisku pojawia się Nicolas Benezet.

83
    Zmiana w drużynie EA Guingamp: z boiska schodzi Yannis Salibur, na boisku pojawia się Nill De Pauw.

Wiktor Bukowski

Gole: 89. Didot – 24. Glik, 86. Fabinho (kar.)

Kartki:   62. Ikoko (GUG), 85. Johnsson (GUG), 90+3. Didot (GUG) – 33. Fabinho (ASM), 64. Sidibé (ASM)

Posiadanie piłki: 56 % : 44 %.
    Strzały celne: 2:5. Strzały niecelne: 3:8. Rzuty rożne: 4:4. Spalone: 6:3. Foule: 16:14.
    EA Guingamp: Johnsson – Ikoko, Kerbrat, Sorbon, Marçal De Oliveira – Didot, Diallo, Deaux (46. A. Mendy) – Regis Coco (83. Benezet), Briand (C), Salibur (83. De Pauw).
    Zmiany: Placide – A. Mendy, Blas, Giresse, Bodmer, De Pauw, Benezet.

AS Monaco: Subašić – Tourè, Glik, Jemerson, Sidibé – B. Silva, Fabinho, Moutinho, Lemar (74. Mbappé Lottin) – Germain (74. Bakayoko), Falcao (C) (82. Carrillo).
    Zmiany: De Sanctis – Jorge, Carrillo, Bakayoko, Mbappé Lottin, Diallo, N'Doram.

Sędziowie: Amaury Delerue