Rekord – Clearex 3:2 (koniec)
Rekord Bielsko-Biała
3:2 (0:0)
Clearex Chorzów
Poniedziałek 20.02.2017, 20:00 • Hala Centrum Sportowo-Szkoleniowego REKORD • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 16

Rekord wygrywa to spotkanie po bardzo emocjonującym spotkaniu. W pierwszej części tego widowiska zwycięzca był ciężki do przewidzenia ze względu na bardzo dobrą grę Clearexu Chorzów. Po świetnej drugiej połowie Rekord zdobywa kolejne trzy punkty i utrzymuje dystans nad drugim miejscem w ligowej tabeli. Dziękujemy za udział w relacji na żywo z tego spotkania oraz zapraszamy na kolejne tylko na LAJFY COM (21:48:32)

39:55
    Aut dla Rekordu.

39:49
    Od rzutu wolnego Rekord.

39:41
    Bielszczanie pewnie kroczą po zwycięstwo.

38:02
    Rekord bardzo szczelnie gra w defensywie.

37:46
    Swoją akcję rozgrywają goście.

37:15

37:02

36:56
    3 minuty do końca tego spotkania. Wszystko na jedną kartę musza postawić zawodnicy z Chorzowa.

36:56
    POPŁAWSKI leży na boisku. Potrzebna jest pomoc medyczna.

36:47
    JANOVSKY pudłuję na pustą bramkę!

36:37
    Chorzów rozgrywa bardzo długą akcję.

35:50
    Chorzów grający bez bramkarza ratuje poprzeczka po strzale z dystansu zawodnika Rekordu.

Konrad Buszko

Gole: 30. Popławski, 32. BUDNIAK, 35. Bodnar – 28. Łuszczek, 30. Lutecki

Kartki:   27. Zastawnik (CHZ)

Rekord Bielsko-Biała: Nawrat (Kałuża) – Surmiak, Marek, Budniak, Popławski, Franz, Gąsior, Biel, Polasek, Bodnar, Borowicz, Vakhula, Janovsky.
    Clearex Chorzów: Krzywicki (Purolczak) – Golly, Zastawnik, Łuszczek, Ivanov, Gładczak, Lutecki, Seget, Omylak, Łopuch, Wojtyna, Świtoń, Ficek.

Sędziowie: Steczko Sławomir – Krupa Mariusz – Szymczyk Łukasz – Chowaniec Łukasz