Chrobry – Wybrzeże 33:28 (koniec) | Piotrkowianin – Zagłębie 27:28 (koniec) | Gwardia – Stal 33:27 (koniec)
Pogoń – KPR 25:23 (koniec)
Sandra SPA Pogoń Szczecin
25:23 (13:13)
Zepter KPR Legionowo
Sobota 18.02.2017, 18:30 • Arena Szczecin, Szczecin • Orlen Superliga mężczyzn • 13. kolejka

Po niesamowitym meczu i ostatniej minucie, która jak zwykle nie trwa minuty Pogoń pokonała KPR 25:23. Goście mecz kończyli w 4. Sędziowie musieli upomnieć Pribanicia czerwoną kartką za bójkę z Bosym. Takiego zakończenia nikt nie mógł przewidzieć. (20:04:11)

Koniec meczu. (25:23)
    60
    A z karnego nie pomylił się Bruna. (25:23)

60
    Rzut karny dla Pogoni, zgodnie z przepisami gry w piłkę ręczna. (24:23)

60
    3 sekundy do końca. (24:23)

60
    Czerwony kartonik dla Pribanicia za faul na Bosym. (24:23)

60
    Kara dla Kasprzaka. (24:23)

60
    Bruna starał się wyrzucić piłkę daleko w pole. (24:23)

60
    Nie ma bramki dla rywali, choć ta wpadła do siatki. (24:23)

60
    Błąd gry pasywnej po stronie Pogoni. (24:23)

60
    Do końca zostało już tylko 54 sekundy. (24:23)

60
    Sędziowie wskazali jednak już wcześniej na grę pasywną po stronie gospodarzy. Czekają nas więc ogromne emocje. (24:23)