Liverpool – Swansea 2:3 (koniec) | Bournemouth – Watford 2:2 (koniec) | Crystal Palace – Everton 0:1 (koniec)
Middlesbrough – West Ham 1:3 (koniec) | Stoke – Man Utd 1:1 (koniec) | West Bromwich – Sunderland 2:0 (koniec)
Man City – Tottenham 2:2 (koniec)
Manchester City
2:2 (0:0)
Tottenham Hotspur
Sobota 21.01.2017, 18:30 • Etihad Stadium, Manchester • Angielska Premier League • Runda 22

Dziękujemy Państwu za śledzenie relacji live i zapraszamy na inne transmisje jedynie na lajfy.com! (20:30:58)

Faule: 10:7.

Ależ to było starcie na White Hart Lane! Do przerwy gospodarze dominowali, ale nie mogli znaleźć sposobu na pokonanie świetnie dysponowanego Hugo Llorisa. Reprezentant Francji dwa karygodne błędy popełnił jednak w drugiej połowie gry i wydawało się, że Manchester City prowadząc 2:0 pewnie dowiezie zwycięstwo do końca. Stało się inaczej. Tottenham za sprawą Dele Alliego oraz Heung-Min Sona doprowadził do wyrównania i tym samym obie ekipy podzieliły się punktami. Warto dodać, że Andre Marriner przy stanie 2:1 dla "Obywateli" podjął kontrowersyjną decyzję i wydaje się, iż niesłusznie nie podyktował rzutu karnego po faulu na Raheemie Sterlingu.

90+4

90+4
    Jedno z ostatnich zagrań. Dośrodkowanie Leroy'a Sane, ale pewnie interweniuje Hugo Lloris. Na murawę padł teraz Kyle Walker. Reprezentanta Anglii złapał skurcz.

90+3
    Widać, że stroną, której bardziej zależy na zwycięstwie jest Manchester City. "Obywatelom" pozostaje jednak coraz mniej czas na zdobycie decydującego gola.

90+1
    W posiadaniu piłki Manchester City. Gospodarze szybko przyśpieszyli akcję. Zagranie wzdłuż pola karnego Kevina De Bruyne, ale piłkę świetnie wybija Victor Wanyama. Bardzo solidny występ tego gracza.

90
    Andre Marriner zdecydował się doliczyć cztery minuty do podstawowego czasu gry.

90
    Zmiana w drużynie Manchester City F.C.: z boiska schodzi David Silva, na boisku pojawia się Fabian Delph.
    Cieszynka Sona po wyrównującym trafieniu.

88
    Świetnie Leroy Sane podaje w pole karne do Sergio Aguero! Uderzenie Argentyńczyka obronił Hugo Lloris, ale okazało się, że snajper "Obywateli" znalazł się na ofsajdzie.

87
    Przewinienie w środkowej strefie boiska Victora Wanyamy, który nieprzepisowo zatrzymywał Sergio Aguero. Żółta kartka dla gracza Tottenhamu.

85
    Kapitalny mecz rozgrywa się dzisiaj w Manchesterze! Jeżeli posiadacie Państwo taką możliwość, to gorąco zachęcamy do obejrzenia ostatnich minut tego starcia!

84
    Zmiana w drużynie Manchester City F.C.: z boiska schodzi Gaël Clichy, na boisku pojawia się John Stones.
    83. Gabriel Jesus mógł zaliczyć genialny debiut.

83
    Co za szaleństwo na Etihad! Zagranie wzdłuż pola karnego, a akcję zamyka nie kto inny jak Gabriel Jesus! Ależ to byłaby historia! Brazylijczyk znalazł się jednak na pozycji spalonej.

82
    Pierwszy kontakt Gabriela Jesusa i już było groźnie! Zagranie wzdłuż pola karnego i niewiele zabrakło, aby jeden z kolegów przeciął lot futbolówki!

82
    Zmiana w drużynie Manchester City F.C.: z boiska schodzi Raheem Sterling, na boisku pojawia się Gabriel Jesus.

Tomek

Gole: 49. Sané, 54. De Bruyne – 58. Alli, 77. S. Heung-Min

Kartki:   45+2. Kolarov (MAC), 51. Otamendi (MAC) – 12. Wimmer (TOT), 13. Dier (TOT), 51. Alli (TOT), 87. Wanyama (TOT)

Posiadanie piłki: 55 % : 45 %.
    Strzały celne: 7:2. Strzały niecelne: 9:3. Rzuty rożne: 5:4. Spalone: 3:5. Foule: 10:7.
    Manchester City: Bravo – Zabaleta (C), Otamendi, Kolarov, Clichy (84. Stones) – Y. Touré – Sterling (82. Jesus), Silva (90. Delph), De Bruyne, Sané – Agüero.
    Zmiany: Caballero – Kompany, Fernando, Nolito, Delph, Stones, Jesus.

Tottenham Hotspur: Lloris (C) – Dier, Alderweireld (64. Winks), Wimmer (46. S. Heung-Min) – Walker, Wanyama, Dembélé (78. Moussa Sissoko), Rose – Eriksen, Alli – Kane.
    Zmiany: Vorm – S. Heung-Min, Trippier, Moussa Sissoko, Winks, Davies, Carter-Vickers.

Sędziowie: Andre Marriner – Simon Beck, Andy Garratt – Michael Jones.