Algieria – Tunezja 1:2 (koniec) | Senegal – Zimbabwe 2:0 (koniec)
Senegal
2:0 (2:0)
Zimbabwe
Czwartek 19.01.2017, 20:00 • Stade de Franceville - Franceville, Gabon • Puchar Narodów Afryki • Grupa B
    Grupa B po dwóch meczach!

Statystyki na koniec meczu!

A więc nie było dalszych rozstrzygnięć po przerwie! Senegal przesądził losy spotkania już w pierwszych 13 minutach i tak pozostało! Reprezentacja Zimbabwe była dzisiaj znacznie gorsza i dzięki Mkuruvie nie było tutaj wyższego rezultatu!
    Senegalczycy mają 2 zwycięstwa i przechodzą do kolejnej fazy turnieju, czyli do ćwierćfinału! Gratulacje! Sytuacja Zimbabwe robi się nieco skomplikowana i wszystko rozstrzygnie się w ostatnim spotkaniu przeciwko Tunezji!
    Senegal jako pierwszy melduje się w ćwierćfinale PNA 2017!

90+3
    Koniec meczu. (21:50:19)

90+3
    Już nic więcej się nie wydarzy! Piłka przelatuje głównie przez środkową strefę boiska. Arbiter postanawia użyć gwizdka po raz ostatni!

90+2
    Na sam koniec próbują zapunktować piłkarze Zimbabwe, którzy szukają gola kontaktowego, który jeszcze mógłby poprawić ich statystyki w grupie. Różnica bramek może mieć decydujące znaczenie w końcowym rozrachunku!

90+1
    3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry!

90
    Zmiana w reprezentacji Senegalu: z boiska schodzi Sadio Mané, na boisku pojawia się Ismaïla Sarr.

89
    Mamy jeszcze jedną karę indywidualną i Malajila zdecydowanie przekroczył przepisy atakiem wyprostowaną nogą. Będzie także ostatnia zmiana w dzisiejszym meczu.

88
    Na jeszcze jeden strzał zdecydował się Billiat, ale w pojedynkę niewiele zdziała ten piłkarz! Daleko od bramki Diallo, zupełnie nieudana próba.

87
    Chyba już nic wielkiego nie wydarzy się tego wieczoru. Mamy szansę za szansą, ale bramkarze działają dzisiaj cuda między swoimi słupkami!

86
    Malajila rusza w pole karne Senegalu, ale tam nie zdziałał zbyt wiele! Szybka strata piłki i Zimbabwe znów pozostaje z niczym.

84
    Zmiana w reprezentacji Senegalu: z boiska schodzi Cheikhou Kouyaté, na boisku pojawia się Cheikh N'Doye.

83
    Zmiana w zespole Zimbabwe: z boiska schodzi Nyasha Mushekwi, na boisku pojawia się Cuthbert Malajila.

82
    Zaskakujące podanie do Gassamy, który miał otwartą drogę do bramki rywali! Znów to Mkuruva ratuje swoją ekipę, niesamowity jest ten bramkarz! Jeśli dalej będzie się tak spisywał, to niedługo zmieni klub!

82
    Mkuruva nie po raz pierwszy potwierdza swoją klasę! Kolejna sytuacja "gospodarzy", ale w sytuacji sam na sam górą jest golkiper Zimbabwe!

80
    Jeszcze jedno uderzenie z dystansu w wykonaniu Saiveta, ale Mkuruva nawet nie musiał ruszać do tej piłki. Sporo od bramki reprezentacji Zimbabwe. Ostatnie 10 minut przed nami!

79
    Seria dośrodkowań nawiedza szesnastkę Zimbabwe, ale nie przynoszą one zbyt dużego spustoszenia. Brakuje goli w tej drugiej połowie!