Algieria – Tunezja 1:2 (koniec) | Senegal – Zimbabwe 2:0 (koniec)
1:2 (0:0)
Tunezja
Czwartek 19.01.2017, 17:00Puchar Narodów Afryki • Grupa B

Dziękuję za uwagę! Zapraszamy na kolejne relacje w naszym portalu! (18:54:17)

Tunezja zasłużenie wygrywa 2:1! Orły Kartaginy zaprezentowały się dziś zdecydowanie lepiej od rywali. Podopieczni Henryka Kasperczaka pokonali faworyzowaną, naszpikowaną gwiazdami Algierię, której zabrakło skuteczności w kluczowych momentach!

90+5

90+3
    Mamy jeszcze zmianę w drużynie Algierii. Abeid zastępuje Guedioura.

90+1
    Pięć minut do końca meczu!
    90. Sofiane Hanni (ALG) - 1:2

90
    Gol dla Algierii!
    Mamy bramkę dla Algierii! Dokładne dogranie na 11. metr wykorzystuje SOFIANE HANNI, który uderzeniem pod samą poprzeczkę pokonuje Jridiego!

89
    Przed nami końcowe minuty tego meczu. Spieszy się Algierczykom, ale nie wydaje się, że zdołają jeszcze coś zmienić w tym meczu.

87
    Zmiana, o której wspomniałem. Jridi zastępuje dobrze spisującego się dziś między słupkami Mathlouthiego!

85
    Przerwa w grze. Opatrywany na murawie goalkeeper Orłów Kartaginy. Przygotowany do wejścia na boisko rezerwoway bramkarz Tunezji.

83
    Rzut rożny dla Algierii. Pewnie interweniuje na przedpolu Mathlouthi.

81
    Do końca regulaminowego czasu gry pozostało niewiele ponad dziesięć minut! Wydawało się, że druga bramka dla rywali spowoduje, że zobaczymy w końcu ofensywniejszą twarz Algierii. Jednak to Tunezyjczycy są bliżsi strzelenie trzeciej bramki.

79
    Nieco ponad dziesięć minut otrzymuje od trenera Khenissi, który zastępuje Akaichiego.

77
    Rzut wolny dla Orłów Kartaginy z około 25 metrów. Maaloul przenosi piłkę nad poprzeczką.

75
    Jeszcze jedna zmiana w drużynie Listów Pustyni. Schodzi z boiska wyraźnie zirytowany Brahimi, który kopie w torbę z napojami przy ławce rezerwowych. W jego miejsce zostaje wprowadzony Hanni.

73
    Na pierwszą korektę decyduje się trener Kasperczak. Yacoubi zastępuje Khazriego.

Zaatakowali wyraźniej Algierczycy. Jednak jak na razie mają problemy ze stworzeniem sobie sytuacji pod bramką Mathlouthiego.

69
    Pierwsza zmiana w tym meczu. Korekty w zestawieniu dokonuje trener Algierii, na ponad dwadzieścia minut do gry zostaje wprowadzony Bounedjah!
    67. Naïm Sliti (TUN) - 0:2