Chabarowsk – Din. Mińsk 1:0 (kon.) | Władywostok – Din. Ryga 1:3 (kon.) | Saławat – Niżny Nowogród 1:6 (kon.)
Dyn. Moskwa – Niżniekamsk 4:0 (kon.) | Jarosław – Bars 2:1 (kon.)
koniec
Saławat Jułajew Ufa
1:6 (1:2, 0:2, 0:2)
Torpedo Niżny Nowogród
czwartek 12.01.2017, 15:00 • Ufa Arena • Kontinental Hockey League
Przedmeczowe kursy: 2.2 4.0 2.78
     
    60:00
    Koniec meczu. (18:11:18)
     
    58:18
    Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Brandon McMillan – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
    56:34 Danil Verjajev (NNO) - 1:6
     
    56:34
    Gol dla Torpedo!
    Strzelcem bramki DANIL VERJAJEV. Asysta Dmitrij Šulenin.
    46:01 Kirill Urakov (NNO) - 1:5
     
    46:01
    Gol dla Torpedo!
    Strzelcem bramki KIRILL URAKOV. Asysta Jevgenij Mozer, Viačeslav Kuľomin.
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
     
    36:40
    Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Ivan Višněvskij – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
    33:56 Denis Barancev (NNO) - 1:4
     
    33:56
    Gol dla Torpedo!
    Strzelcem bramki DENIS BARANCEV. Asysta Maxim Osipov, Bobby Butler.
     
    28:37
    Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Igor Grigorenko – 2 min., uderzanie).
     
    28:04
    Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Enver Lisin – 2 min., bójka).
    Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Denis Barancev – 2 min., bójka).
     
    24:19
    Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Denis Barancev – 2 min., przeszkadzanie).
    20:55 Carter Ashton (NNO) - 1:3
     
    20:55
    Gol dla Torpedo!
    Strzelcem bramki CARTER ASHTON. Asysta Nikolaj Žerděv, Ivan Višněvskij.
     
    20:01
    Druga tercja rozpoczęta.

    Gólová radost Kuby Jeřábka!???? #ccmhockey #madeofhockey (Repost @narodnitym)

    Fotka zveřejněná uživatelem CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),


     
    20:00
    Pierwsza tercja skończona.
    Bramki i asysty: 13. Omark (Kaprizov, Loginov) – 9. I. Višněvskij (Norman, Jegoršev), 18. Ashton (McMillan, I. Višněvskij), 21. Ashton (Žerděv, I. Višněvskij), 34. Barancev (M. Osipov, Butler), 47. Urakov (Mozer, V. Kuľomin), 57. Verjajev (Šulenin)


    Saławat Jułajew Ufa: Svedberg (Gavrilov) – Loginov, Lepistö, Arzamascev, Gončarov, Kornějev, D. Vorobjov, S. Garejev, Kuljaš – Kaprizov, Mertl, Omark (A) – Lisin (A), J. Bodrov, Chripunov – M. Vorobjov, I. Grigorenko (C), Něstěrov – A. Lazarev, Paršin, Korotkov.
    Torpedo Niżny Nowogród: M. Birjukov (Proskurjakov) – M. Osipov, Želdakov, Jegoršev, I. Višněvskij, Barancev, Šulenin – Gračjov, Ashton, Žerděv – Butler, Daugavinš, D. Sjomin (A) – Norman, Galuzin (A), McMillan – Urakov, Mozer, A. Potapov (C) – V. Kuľomin, Verjajev.

    Sędziowie: Konc, Sidorenko – Sadovnikov, Sazonov