NY Islanders – Florida 1:2 (kon.) | Winnipeg – Montreal 4:7 (kon.) | Washington – Pittsburgh 5:2 (kon.)
Calgary – San Jose 3:2 (kon.)
koniec
Lokomotiw Jarosław
2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
Ak Bars Kazań
czwartek 12.01.2017, 17:30 • Arena 2000 Lokomotiv, Jaroslavl • Kontinental Hockey League
Przedmeczowe kursy: 2.08 3.85 3.1
     
    Koniec meczu. (19:47:25)
     
    53:46
    Kara dla Lokomotiw Jarosław (Brandon Kozun – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    48:12
    Kara dla Ak Bars Kazań (2 min. – nadmierna ilość zawodników na lodzie). Penalty served by Alexandr Svitov.
     
    45:49
    Kara dla Lokomotiw Jarosław (Rušan Rafikov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
     
    38:50
    Kara dla Ak Bars Kazań (Stěpan Zacharčuk – 2 min., trzymanie).
     
    28:30
    Kara dla Lokomotiw Jarosław (Emil Galimov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
    28:06 Arťom Iljenko (JAR) - 2:1
     
    28:06
    Gol dla Lokomotiwu!
    Strzelcem bramki ARŤOM ILJENKO. Asysta Ilja Ljubuškin.
     
    20:01
    Druga tercja rozpoczęta.
     
    20:00
    Pierwsza tercja skończona.
    16:08 Jegor Averin (JAR) - 1:1
     
    16:08
    Gol dla Lokomotiwu!
    Strzelcem bramki JEGOR AVERIN. Asysta Ilja Ljubuškin, Dmitrij Lugin.
    06:53 Jiří Sekáč (KZN) - 0:1
     
    06:53
    Gol dla AK Bars!
    Strzelcem bramki JIŘÍ SEKÁČ. Asysta Justin Azevedo.
     
    00:01
    Mecz się właśnie rozpoczął.

     
    Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:30.
    Bramki i asysty: 17. Averin (Ljubuškin, Lugin), 29. Iljenko (Ljubuškin) – 7. Sekáč (Azevedo)


    Lokomotiw Jarosław: Murygin (Sudnicin) – Kronwall (C), Nakládal, Ljubuškin, Gavrikov, Pašnin (A), Rafikov, Čerepanov – Kozun, Kontiola, Talbot (A) – Iljenko, Kraskovskij, Polunin – E. Galimov, Kartajev, Mosaljov – Lugin, Loktionov, Averin – Kadějkin.
    Ak Bars Kazań: Garipov (S. Galimov) – Tokranov (A), Sidorov, Elliott, S. Zacharčuk, Ohtamaa, Batyršin, Jarullin – Čibisov, Tkačjov, Lukojanov – Azevedo, Svitov (C), Sekáč – M. Gluchov, An. Popov, Glinkin – Obuchov, Malychin, Varnakov (A) – M. Lazarev.

    Sędziowie: Gofman, Odins – Aljošin, Nesterov