Chabarowsk – Din. Mińsk 1:0 (kon.) | Władywostok – Din. Ryga 1:3 (kon.) | Saławat – Niżny Nowogród 1:6 (kon.)
Dyn. Moskwa – Niżniekamsk 4:0 (kon.) | Jarosław – Bars 2:1 (kon.)
koniec
Dynamo Moskwa
4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
Nieftiechimik Niżniekamsk
czwartek 12.01.2017, 17:30 • VTB Ice Palace • Kontinental Hockey League
Przedmeczowe kursy: 1.63 4.5 4.4
     
    Koniec meczu. (20:01:26)
    57:41 Lukáš Kašpar (DMS) - 4:0
     
    57:41
    Gol dla Dynamo!
    Strzelcem bramki LUKÁŠ KAŠPAR. Asysta Martinš Karsums.
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
    39:01 Jakov Rylov (DMS) - 3:0
     
    39:01
    Gol dla Dynamo!
    Strzelcem bramki JAKOV RYLOV. Asysta Alexej Cvetkov, Arťom Fjodorov.
     
    32:39
    Kara dla Dynamo Moskwa (Ilja Nikulin – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    23:57
    Kara dla Dynamo Moskwa (Arťom Fjodorov – 2 min., symulacja).
     
    20:01
    Druga tercja rozpoczęta.
     
    20:00
    Pierwsza tercja skończona.
     
    17:58
    Kara dla Dynamo Moskwa (Ansel Galimov – 2 min., zahaczanie).
     
    14:36
    Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (T.J. Galiardi – 2 min., przeszkadzanie w interwencji bramkarza).
     
    12:02
    Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Eduard Gimatov – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
     
    06:23
    Kara dla Dynamo Moskwa (Jakov Rylov – 2 min., zahaczanie).
     
    03:54
    Zmiana w drużynie Nieftiechimik Niżniekamsk: z boiska schodzi Andrej Karejev, na boisku pojawia się Ville Kolppanen.
    03:54 Arťom Podšendjalov (DMS) - 2:0
     
    03:54
    Gol dla Dynamo!
    Strzelcem bramki ARŤOM PODŠENDJALOV. Asysta Dmitrij Višněvskij.
    01:51 Jakov Rylov (DMS) - 1:0
    Bramki i asysty: 2. Rylov (Gorovikov, Kokarev), 4. Podšendjalov (D. Višněvskij), 40. Rylov (Cvetkov, Fjodorov), 58. Kašpar (Karsums)


    Dynamo Moskwa: Jerjomenko (Zalivin) – Rylov, I. Nikulin, M. Robinson, Kutějkin, D. Višněvskij, Hietanen – Kašpar, Karsums, A. Těreščenko – A. Galimov, Cvetkov, Fjodorov – Gorovikov, Kokarev, Podšendjalov – Brjukvin, Dugin, Karpov.
    Nieftiechimik Niżniekamsk: Karejev (4. Kolppanen) – Ljamin, Kinrade, Bryncev, An. Sergejev, Pervyšin, Lekomcev, Fazylzjanov, Ogurcov – Galiardi, Gynge, Brulé – Polygalov, Bortnikov, Stoljarov – Zdunov, Porjadin, Koňkov – Gimatov, Jakimov, N. Kvartalnov.

    Sędziowie: Gebej, Jeřábek – Goljak, Dědulja