NY Islanders – Florida | 1:2 (koniec) | | | Winnipeg – Montreal | 4:7 (koniec) | | | Washington – Pittsburgh | 5:2 (koniec) |
Calgary – San Jose | 3:2 (koniec) |
Chabarowsk – Din. Mińsk | 1:0 (koniec) | | | Władywostok – Din. Ryga | 1:3 (koniec) | | | Saławat – Niżny Nowogród | 1:6 (koniec) |
Dyn. Moskwa – Niżniekamsk | 4:0 (koniec) | | | Jarosław – Bars | 2:1 (koniec) |
finał
Admirał Władywostok
1:3
(0:1, 1:1, 0:1)
Dinamo Ryga
57:29
|
Kara dla Dinamo Ryga (Tim Sestito – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
50:14
|
Kara dla Admirał Władywostok (Sergej Barbašev – 2 min., zahaczanie).
|
|
35:52
|
Kara dla Dinamo Ryga (Vitalijs Pavlovs – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
33:28
|
Kara dla Admirał Władywostok (Viktor Alexandrov – 2 min., natarcie).
|
|
30:39
|
Kara dla Admirał Władywostok (Jonathon Blum – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
19:06
|
Kara dla Admirał Władywostok (Damir Žafjarov – 2 min., zahaczanie).
|
|
17:49
|
Kara dla Dinamo Ryga (Guntis Galvinš – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
17:32
|
Kara dla Dinamo Ryga (Mikelis Redlihs – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
|
|
16:01
|
Kara dla Dinamo Ryga (Kristaps Zile – 2 min., zahaczanie).
|
|
14:36
|
Kara dla Admirał Władywostok (Anton Volčenkov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
09:00
|
Kara dla Dinamo Ryga (Vitalijs Pavlovs – 2 min., trzymanie).
|
|
07:34
|
Kara dla Admirał Władywostok (James Wright – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
07:01
|
Kara dla Dinamo Ryga (Kristaps Zile – 2 min., zahaczanie).
|
Składy i statystyki:
27. Gorškov (Alexandrov, Morrisonn) – 16. Toluzakov (Gillies, Rēdlihs), 23. Tim Sestito (Lipsbergs), 42. Tim Sestito (Toluzakov, Gillies)
Sędziowie: Anton Kislov, Alexej Ravodin – Alexandr Otmachov, Alexandr Zacharenkov
Widownia:
Spudłowany karny!:
Admirał Władywostok:
Bobkov (Treťjak) – Blum, Bartulis, Zemčjonok, Morrisonn, Gavrilenko, Kurašov, Sigarjov, Volčenkov – Wright, Sabolič, Krasnoslobodcev – Makarenko, Kazakov, Žafjarov – Alexandrov, Gorškov, Sajustov – Barbašev, M. Plotnikov, Alexejev.
Zmiany:
Trener:
Dinamo Ryga: Kalninš (Sedláček) – Galvinš, Cibulskis, Balinškis, Jerofejevs, Rēdlihs, Leščovs, Zile – Pavlovs, M. Redlihs, Meija – Lipsbergs, Darzinš, Bičevskis – Gillies, Tim Sestito, Toluzakov – Saulietis, Skvorcovs, Golovkovs – Indrašis.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Dinamo Ryga: Kalninš (Sedláček) – Galvinš, Cibulskis, Balinškis, Jerofejevs, Rēdlihs, Leščovs, Zile – Pavlovs, M. Redlihs, Meija – Lipsbergs, Darzinš, Bičevskis – Gillies, Tim Sestito, Toluzakov – Saulietis, Skvorcovs, Golovkovs – Indrašis.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Anton Kislov, Alexej Ravodin – Alexandr Otmachov, Alexandr Zacharenkov
Widownia: