Alaves – Deportivo 1:1 (koniec) | Córdoba – Alcorcon 1:2 (koniec) | Villarreal – Sociedad 1:1 (koniec)
FC Barcelona – Bilbao 3:1 (koniec)
Deportivo Alaves
1:1 (1:0)
Deportivo La Coruña
Środa 11.01.2017, 19:00 • Mendizorrotza Stadium, Vitoria • Puchar Hiszpanii • 1/8 finału

88
    Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Trener Deportivo Alaves nie przeczuwa dogrywki i wpuszcza Toquero Pinedo za Krsticicia.

82
    Drugi zmiennik w obozie gospodarzy to Laguardia. Zastąpił wspomnianego już Edgara Mendeza.

81
    Więcej strzałów Mosquera Parada nie odda. W jego miejsce wbiegł na boisko ostatni zmiennik u gości Oscar.

60
    Nie czeka długo trener Deportivo La Coruna i postanowił wymienić w przodzie Modeno Durana na Andone.

56
    Korekta również w jedenastce Deportivo Alaves. Lukę w obronie zapełnił Kiko Femenia, który wbiegł za pomocnika Kataia.

54
    Za kontuzjowanego Borgesa wbiegł na boisku po kilku minutach przygotowań Guilherme.

Gole: 45. Mendez – 62. Arribas

Kartki:   28. Pantić (DAL), 35. Dani Torres (DAL), 40. Theo Hernandez (DAL), 81. Mendez (DAL), 90. Laguardia (DAL) – 16. Borja Valle (DEP), 90+3. Guilherme (DEP)   48. Theo Hernandez (DAL)

Posiadanie piłki: 32 % : 68 %.
    Strzały celne: 3:5. Strzały niecelne: 4:11. Rzuty rożne: 0:7. Spalone: 1:2. Foule: 19:12.
    Deportivo Alaves: Ortolo – Vogaray, Pantić, Alexis, Theo Hernandez – Krsticić (88. Toquero Pinedo), Llorente – Dani Torres, Edgar Mendez (82. Laguardia), Katai (56. Kiko Femenia) – Santos.

Zmiany: Pacheco – Kiko Femenia, Laguardia, Camarasa, Toquero Pinedo, Ruben Sobrino, Deyverson.

Deportivo La Coruña: Ruben – Juanfran, Arribas, Sidnei, Luisinho – Mosquera Parada (81. Oscar), Borges (54. Guilherme) – Borja Valle, Emre Colak, Moreno Duran (60. Andone) – Joselu.

Zmiany: Lux – Navarro, Albentosa, Andone, Laure, Guilherme, Oscar.

Sędziowie: Javier Estrada Fernandez