Magnitogorsk – Soczi 3:5 (kon.) | Czerepowiec – Novosibirsk 4:3 (kon.) | CSKA Moskwa – Nowokuźnieck 2:0 (kon.)
Sankt Petersburg – Omsk 5:3 (kon.) | Zagrzeb – Astana 4:5 (kon.) | Bratysława – Jekaterynburg 3:2 (po dog.)
koniec po dogrywce
HC Slovan Bratysława
3:2 (0:1, 0:1, 2:0 - 1:0)
Awtomobilist Jekaterynburg
środa 11.01.2017, 19:00 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • Kontinental Hockey League
Przedmeczowe kursy: 2.0 4.1 3.15
     
    Koniec meczu. (21:34:21)
    62:05 Jeff Taffe (SBA) - 3:2
     
    62:05
    Gol dla Slovana!
    Strzelcem bramki JEFF TAFFE. Asysta Jonathan Cheechoo.
     
    60:01
    Dogrywka rozpoczęta.
     
    60:00
    Trzecia tercja skończona.
    59:23 Kyle Chipchura (SBA) - 2:2
     
    59:23
    Gol dla Slovana!
    Strzelcem bramki KYLE CHIPCHURA. Asysta Jeff Taffe.
     
    55:19
    Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Anatolij Golyšev – 5 min., atak łokciem + Kara meczu, niesportowe zachowanie).
    55:19
     
    49:54
    Kara dla HC Slovan Bratysława (Václav Nedorost – 2 min., zahaczanie).
    49:06 Pavol Skalický (SBA) - 1:2
     
    49:06
    Gol dla Slovana!
    Strzelcem bramki PAVOL SKALICKÝ. Asysta Patrik Lušňák, Mislav Rosandić.
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
     
    37:16
    Kara dla HC Slovan Bratysława (Andrej Šťastný – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
    25:53 Arťom Garejev (JEK) - 0:2
     
    25:53
    Gol dla Jekaterynburga!
    Strzelcem bramki ARŤOM GAREJEV. Asysta Alexej Vasilevskij, Michal Čajkovský.
     
    23:59
    Kara dla HC Slovan Bratysława (Ivan Švarný – 2 min., trzymanie).
    Bramki i asysty: 50. Skalický (Lušňák, Rosandić), 60. Chipchura (Taffe), 63. Taffe (Cheechoo) – 2. Golyšev (Simakov, Alexej Vasilevskij), 26. A. Garejev (Alexej Vasilevskij, Čajkovský)


    HC Slovan Bratysława: Brust (Pogge) – Ďaloga, Sersen (C), Švarný (A), Plastino, Bačík, Starosta, Rosandić – Cheechoo, Taffe (A), Sukel' – Jeglič, Sádecký, Nedorost – Chipchura, Surový, Musatov – Šťastný, Lušňák, Skalický – Halama.
    Awtomobilist Jekaterynburg: Sochatskij (Lisutin) – Čajkovský, Alexej Vasilevskij, Timašov, Ščitov (A), Žuravljov, Turbin, Ščemerov, Kivistö – Simakov (A), A. Romanov, Golyšev – Michnov (C), Koukal, A. Garejev – Monja, Torčeňuk, Ivašov – Buchtele, Tičar, Čistov.

    Sędziowie: Beljajev, Ščeňov – Gordenko,Tomilov