Buffalo – Philadelphia | 4:1 (koniec) | | | Carolina – Columbus | 5:3 (koniec) | | | Nashville – Vancouver | 2:1 (po dogrywce) |
St. Louis – Boston | 3:5 (koniec) | | | Chicago – Detroit | 4:3 (po dogrywce) | | | Edmonton – San Jose | 3:5 (koniec) |
Anaheim – Dallas | 2:0 (koniec) |
Magnitogorsk – Soczi | 3:5 (koniec) | | | Czerepowiec – Novosibirsk | 4:3 (koniec) | | | CSKA Moskwa – Nowokuźnieck | 2:0 (koniec) |
Sankt Petersburg – Omsk | 5:3 (koniec) | | | Zagrzeb – Barys | 4:5 (koniec) | | | HC Slovan – Jekaterynburg | 3:2 (po dogrywce) |
finał
SKA Sankt Petersburg
5:3
(2:1, 2:2, 1:0)
Avangard Omsk
57:49
|
Kara dla Avangard Omsk (Ilja Zubov – 2 min., zahaczanie).
|
|
46:58
|
Kara dla SKA Sankt Petersburg (Jevgenij Ketov – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
39:23
|
Kara dla SKA Sankt Petersburg (Sergej Plotnikov – 2 min., zahaczanie).
|
|
35:56
|
Kara dla SKA Sankt Petersburg (Jevgenij Ketov – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
26:34
|
Kara dla Avangard Omsk (Nikolaj Lemťugov – 2 min., zahaczanie).
|
|
21:49
|
Kara dla SKA Sankt Petersburg (Sergej Plotnikov – 2 min., zahaczanie).
|
|
18:48
|
Kara dla SKA Sankt Petersburg (Sergej Širokov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
06:32
|
Kara dla Avangard Omsk (Artur Lauta – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
02:21
|
Kara dla Avangard Omsk (Alexandr Kučerjavenko – 2 min., przeszkadzanie).
|
Składy i statystyki:
4. S. Plotnikov (Dacjuk, Kovalčuk), 8. Šipačov (N. Gusev, Kovalčuk), 27. Kovalčuk (Šipačov, N. Gusev), 29. Tichonov (Prochorkin, Ketov), 50. Čudinov (S. Plotnikov, Dacjuk) – 5. Sobotka (Pěrežogin, Lemťugov), 32. Lemťugov (Sobotka, Pěrežogin), 37. Sobotka (Gustafsson, Meňšikov)
Sędziowie: Naumov, Olenin – Pronskich, Šichanov
Widownia:
Spudłowany karny!:
SKA Sankt Petersburg:
Šesťorkin (Koskinen) – Vojnov, Chafizullin, A. Bělov, Čudinov, Zub, J. Jakovlev, Rykov – S. Plotnikov, Dacjuk, Kovalčuk – Dadonov, Šipačov, N. Gusev – Barabanov, Koskiranta, Širokov – Ketov, Prochorkin, Tichonov.
Zmiany:
Trener:
Avangard Omsk: Furch (29. Šilin) – Martynov, J. Medveděv, Meňšikov, Gustafsson, Grigorjev, Nikitin, A. Osipov – Pěrežogin, Sobotka, Lemťugov – Pestuško, Zubov, I. Michejev – Lauta, Kučerjavenko, Booth – Machanovskij, Juňkov, Fiščenko.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Avangard Omsk: Furch (29. Šilin) – Martynov, J. Medveděv, Meňšikov, Gustafsson, Grigorjev, Nikitin, A. Osipov – Pěrežogin, Sobotka, Lemťugov – Pestuško, Zubov, I. Michejev – Lauta, Kučerjavenko, Booth – Machanovskij, Juňkov, Fiščenko.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Naumov, Olenin – Pronskich, Šichanov
Widownia: