Magnitogorsk – Soczi 3:5 (kon.) | Czerepowiec – Novosibirsk 4:3 (kon.) | CSKA Moskwa – Nowokuźnieck 2:0 (kon.)
Sankt Petersburg – Omsk 5:3 (kon.) | Zagrzeb – Astana 4:5 (kon.) | Bratysława – Jekaterynburg 3:2 (po dog.)
koniec
SKA Sankt Petersburg
5:3 (2:1, 2:2, 1:0)
Avangard Omsk
środa 11.01.2017, 17:30 • Ice Palace • Kontinental Hockey League
Przedmeczowe kursy: 1.5 5.0 5.1

    Pavel Dacjuk @hcska ???????????? #madeofhockey #repost

    Fotka zveřejněná uživatelem CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),


     
    Koniec meczu. (20:03:23)
     
    57:49
    Kara dla Avangard Omsk (Ilja Zubov – 2 min., zahaczanie).
    49:53 Maxim Čudinov (PET) - 5:3
     
    49:53
    Gol dla Sankt Petersburg!
    Strzelcem bramki MAXIM ČUDINOV. Asysta Sergej Plotnikov, Pavel Dacjuk.
     
    46:58
    Kara dla SKA Sankt Petersburg (Jevgenij Ketov – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
     
    39:23
    Kara dla SKA Sankt Petersburg (Sergej Plotnikov – 2 min., zahaczanie).
    36:02 Vladimír Sobotka (OMS) - 4:3
     
    36:02
    Gol dla Avangardu!
    Strzelcem bramki VLADIMÍR SOBOTKA. Asysta Erik Gustafsson, Vitalij Meňšikov.
     
    35:56
    Kara dla SKA Sankt Petersburg (Jevgenij Ketov – 2 min., przeszkadzanie).
    31:22 Nikolaj Lemťugov (OMS) - 4:2
     
    31:22
    Gol dla Avangardu!
    Strzelcem bramki NIKOLAJ LEMŤUGOV. Asysta Vladimír Sobotka, Alexandr Pěrežogin.
     
    28:36
    Zmiana w drużynie Avangard Omsk: z boiska schodzi Dominik Furch, na boisku pojawia się Oleg Šilin.
    28:36 Viktor Tichonov (PET) - 4:1
     
    28:36
    Gol dla Sankt Petersburg!
    Strzelcem bramki VIKTOR TICHONOV. Asysta Nikolaj Prochorkin, Jevgenij Ketov.
    26:42 Ilja Kovalčuk (PET) - 3:1
     
    26:42
    Gol dla Sankt Petersburg!
    Strzelcem bramki ILJA KOVALČUK. Asysta Vadim Šipačov, Nikita Gusev.
    Bramki i asysty: 4. S. Plotnikov (Dacjuk, Kovalčuk), 8. Šipačov (N. Gusev, Kovalčuk), 27. Kovalčuk (Šipačov, N. Gusev), 29. Tichonov (Prochorkin, Ketov), 50. Čudinov (S. Plotnikov, Dacjuk) – 5. Sobotka (Pěrežogin, Lemťugov), 32. Lemťugov (Sobotka, Pěrežogin), 37. Sobotka (Gustafsson, Meňšikov)


    SKA Sankt Petersburg: Šesťorkin (Koskinen) – Vojnov, Chafizullin, A. Bělov, Čudinov, Zub, J. Jakovlev, Rykov – S. Plotnikov, Dacjuk, Kovalčuk – Dadonov, Šipačov, N. Gusev – Barabanov, Koskiranta, Širokov – Ketov, Prochorkin, Tichonov.
    Avangard Omsk: Furch (29. Šilin) – Martynov, J. Medveděv, Meňšikov, Gustafsson, Grigorjev, Nikitin, A. Osipov – Pěrežogin, Sobotka, Lemťugov – Pestuško, Zubov, I. Michejev – Lauta, Kučerjavenko, Booth – Machanovskij, Juňkov, Fiščenko.

    Sędziowie: Naumov, Olenin – Pronskich, Šichanov