Magnitogorsk – Soczi 3:5 (kon.) | Czerepowiec – Novosibirsk 4:3 (kon.) | CSKA Moskwa – Nowokuźnieck 2:0 (kon.)
Sankt Petersburg – Omsk 5:3 (kon.) | Zagrzeb – Astana 4:5 (kon.) | Bratysława – Jekaterynburg 3:2 (po dog.)
koniec
HK CSKA Moskwa
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Metallurg Nowokuźnieck
środa 11.01.2017, 17:30 • CSKA Ice Palace, Moskva • Kontinental Hockey League
Przedmeczowe kursy: 1.13 10.0 12.5


     
    Koniec meczu. (20:10:05)
    58:32 Andrej Kuzmenko (MOS) - 2:0
     
    58:32
    Gol dla CSKA!
    Strzelcem bramki ANDREJ KUZMENKO. Asysta Andrej Světlakov.
     
    54:51
    Kara dla Metallurg Nowokuźnieck (Jevgenij Viksna – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    50:34
    Kara dla HK CSKA Moskwa (Igor Ožiganov – 2 min., zahaczanie).
     
    50:27
    Kara dla HK CSKA Moskwa (Michail Naumenkov – 2 min., uderzanie).
    Kara dla Metallurg Nowokuźnieck (Kirill Semjonov – 2 min., uderzanie).
     
    48:23
    Kara dla HK CSKA Moskwa (Geoff Platt – 2 min., uderzanie).
     
    47:24
    Kara dla Metallurg Nowokuźnieck (Vladislav Podjapolskij – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika). Penalty served by Ivan Jemec.
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
     
    39:19
    Kara dla Metallurg Nowokuźnieck (Kirill Semjonov – 2 min., zahaczanie).
    37:03 Vladislav Podjapolskij (NOV), Arťom Vorošilo (MOS)
     
    35:34
    Kara dla HK CSKA Moskwa (Grigorij Panin – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
    35:34 Kirill Semjonov (NOV)
     
    33:57
    Kara dla HK CSKA Moskwa (Viktor Fasth – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika). Penalty served by Andrej Kuzmenko.
    33:49 Kirill Semjonov (NOV)
    Bramki i asysty: 5. Panin (Kuzmenko), 59. Kuzmenko (Světlakov)


    HK CSKA Moskwa: Fasth (I. Sorokin) – Kutuzov, Kiselevič, Pivcakin, Ožiganov, Čmychov, Panin (A), Naumenkov (A) – Platt, Al. Popov, K. Petrov – Tělegin, Kugryšev, Osnovin – Mamin, Světlakov, Kuzmenko – Andronov (C), Podlubošnov, V. Žarkov – Vorošilo.
    Metallurg Nowokuźnieck: Podjapolskij (Chakimov) – Fatkullin, Skutar, Ljamkin, Kalašnikov, Davidov, Viksna, Michajlov, Titov – Vicharev, Skorochodov, K. Semjonov (A) – Komaristyj (A), Solovjov, Zemčenko – A. Michejev, Jemec, Razumov – Poliščuk (C), Jazkov, Lebeděv.

    Sędziowie: Eduard Ibatulin, Sergej Čerezov. Čároví: Alexej Medveděv, Arťom Savenkov

    Widzów: 2200