Projekt – Dafi Społem 2:3 (koniec) | Resovia – Indykpol 3:0 (koniec) | Jastrzębski – BBTS 3:0 (koniec)
Cuprum – Stocznia 2:3 (koniec) | Skra – GKS 3:1 (koniec) | TSV Sanok – Czarni 0:3 (koniec)
ZAKSA – MKS 3:0 (koniec) | Stal – Trefl 1:3 (koniec)

0:0
    To już wszystko z Podpromia! Resovia pewnie dość pewnie triumfuje nad Indykpolem. Najwięcej strachu gospodarze najedli się w trzeciej partii, w której wysoko prowadzili, ale dali rywalom wrócić do gry. Ostatecznie to wicemistrzowie Polski meldują się w 1/4 finału Pucharu Polski. Ich przeciwnikiem będzie zwycięzca spotkania Stal AZS PWSZ Nysa – Lotos Trefl Gdańsk.

Dziękujemy Państwu za śledzenie relacji live i zapraszamy na inne transmisje jedynie na lajfy.com! (17:51:50)

25:22
    Trzeci set skończony.

25:22
    Z serwisem Marcina Możdżonka nie poradził sobie Ezequiel Palacios! Koniec!

24:22
    Po bloku rywali atakuje na skrzydle Marko Ivović. Piłki meczowe dla Asseco Resovii!

23:22
    Zatrzymany na potrójnym bloku został Gavin Schmitt!

23:21
    Zatrzymany na prawym skrzydle został Jochen Schops!

23:20
    Asem serwisowym popisuje się Hidde Boswinkel. Przerwa dla Andrzeja Kowala.

23:19
    Punktowy atak ze środka Jakuba Kochanowskiego.

23:18
    Z lewego skrzydła trafia w boisko Jochen Schops.

22:18
    Ładnie zmieścił piłkę między blokiem, a antenką Ezequiel Palacios.

22:17
    Thomas Jaeschke atakuje po bloku przeciwników.

21:17
    Piłka w górze nad siatkę i skutecznie atakuje Ezequiel Palacios.

21:16
    Aleksander Śliwka popisuje się asem serwisowym. Przerwa dla Andrzeja Kowala.

21:15
    Niewiele na zagrywce pomylił się Dawid Dryja.

21:14
    Autowa zagrywka Łukasza Makowskiego.

20:14
    Aleksander Śliwka skutecznie atakuje na kontrze.

20:13
    Dotknięcie siatki przez Thibault Rossarda.

20:12
    Pewny atak Jochena Schopsa na kontrze po prostej. Druga przerwa dla Andrei Gardiniego.

Tomek

Asseco Resovia Rzeszów: Nowakowski, Jaeschke, Perrin, Tichacek, Dryja, Ivović, Rossard, Drzyzga, Schmitt, Możdżonek, Winters, libero: Wojtaszek, Masłowski.
    Indykpol AZS Olsztyn: Hadrava, Pliński, Zniszczoł, Kochanowski, Boswinkel, Makowski, Śliwka, Woicki, Buchowski, Palacios, Włodarczyk, libero: Żurek, Zabłocki.

Sędziowie: Budzik Marek – Weiner Marcin