Bayer – Monaco 3:0 (koniec) | Tottenham – CSKA Mos. 3:1 (koniec) | Real Madryt – Borussia D. 2:2 (koniec)
Legia – Sporting 1:0 (koniec) | Club Brugge – Kopenhaga 0:2 (koniec) | Porto – Leicester 5:0 (koniec)
Lyon – Sevilla 0:0 (koniec) | Juventus – Dinamo Z. 2:0 (koniec)
Club Brugge KV
0:2 (0:2)
FC Kopenhaga
Środa 07.12.2016, 20:45 • Jan Breydel Stadion, Brugia • Liga Mistrzów UEFA • Grupa G

Dziękujemy już Państwu niezwykle serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do naszych relacji. (22:41:19)
    FC Kopenhaga wygrywa 2:0 z Club Brugge:

Za nami już to emocjonujące spotkania. Goście z Kopenhagi w pełni zasłużenie zgarniają trzy punkty i tym samym kończą fazę grupową Champions League z dorobkiem dziewięciu oczek. Daje im to trzecie miejsce w tabeli, za Leicester i Porto. Club Brugge nie potrafił dzisiaj pokazać się z lepszej strony, niż w poprzednich pięciu meczach Ligii Mistrzów i w efekcie nie zdobył w nich wszystkich ani jednego oczka. Bramki dzisiaj zdobywali Mechele (samobójcza) oraz Jørgensen.

90+2

90+2
    Gedoz wyskoczył wyżej w tej sytuacji od swojego rywala i był później faulowany. Będzie to okazja na dośrodkowanie w pole karne gości.

90+1
    Przyjezdna drużyna utrzymuje się w posiadaniu piłki na połowie Belgów. Ci z kolei nie potrafią interweniować w defensywie.

90
    To już ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. Raczej nic już nie jest w stanie odebrać zwycięstwa Duńczykom.

89
    Zmiana w drużynie FC Kopenhaga: z boiska schodzi Peter Ankersen, na boisku pojawia się Tom Høgli.

88
    Zmiana w drużynie FC Kopenhaga: z boiska schodzi Andrija Pavlović, na boisku pojawia się Aboubakar Keita.

88
    Pięknie w tej sytuacji interweniował Butelle! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzał głową jeden z graczy gości i w ostatniej chwili piłkę na korner wybił golkiper!
    87. Thomas Delaney (KOD)

87
    Trener gości dokonał póki co zaledwie jednej zmiany i zapewne w doliczonym czasie gry przeprowadzi on pozostałe dwie.
    86. Wesley nie zdołał zaskoczyć Olsena strzałem zza pola karnego:

86
    Za moment dowiemy się ile minut zdecyduje się doliczyć Michael Oliver do tej rywalizacji.

84
    Goście nadal kontrolują przebieg boiskowych wydarzeń. Starają się jeszcze odgryzać gospodarze, ale Wesley zbyt słabo uderzył z 25. metra.

83
    Żółtą kartkę otrzymuje Claudemir (Club Brugge KV).

83
    Tym razem to Gedoz zbyt szybko wyszedł na wolne pole do zagrania i ostatecznie spalił całą sytuację.

82
    Nieźle kombinowali w tej sytuacji miejscowi piłkarze, jednak podanie Gedoza nie miało szans dotrzeć w szesnastce do partnerów.
    Kolejne ujęcie z tego meczu:

Dawid Czempisz

Gole: 8. Mechele (sam.), 15. M. Jørgensen

Kartki:   83. Claudemir (BGY) – 45. Kvist (KOD)

Posiadanie piłki: 50 % : 50 %.
    Strzały celne: 4:5. Strzały niecelne: 1:1. Rzuty rożne: 6:4. Spalone: 7:4. Foule: 15:12.
    Club Brugge KV: Butelle – van Rhijn (77. Vormer), Mechele, Denswil, Cools – Pina, Claudemir, Bolingoli-Mbombo – Refaelov (C) (66. Vanaken), Wesley, Gedoz.
    Zmiany: Bruzzese – Limbombe, Poulain, Simons, Vanaken, Vossen, Vormer.

FC Kopenhaga: Olsen – P. Ankersen (89. Høgli), E. Johansson, M. Jørgensen, Augustinsson – Falk (58. Greguš), Kvist, Delaney (C), Toutouh – Pavlović (88. Abou Keita), Cornelius.
    Zmiany: Andersen – Antonsson, Høgli, Abou Keita, Kadrii, Greguš, Kusk.

Główny: Michael Oliver
    Asystenci: Gary Beswick, Simon Bennett
    Techniczny: Ian Hussin
    Bramkowi: Craig Pawson, Jonathan Moss (Wszyscy Anglia)