Bayer – Monaco 3:0 (koniec) | Tottenham – CSKA Mos. 3:1 (koniec) | Real Madryt – Borussia D. 2:2 (koniec)
Legia – Sporting 1:0 (koniec) | Club Brugge – Kopenhaga 0:2 (koniec) | Porto – Leicester 5:0 (koniec)
Lyon – Sevilla 0:0 (koniec) | Juventus – Dinamo Z. 2:0 (koniec)
Bayer Leverkusen
3:0 (1:0)
AS Monaco
Środa 07.12.2016, 20:45 • BayArena, Leverkusen • Liga Mistrzów UEFA • Grupa E

Bayer Leverkusen po bardzo dobrym spotkaniu w swoim wykonaniu zwycięża z przyjezdnymi 3:0. Nie zmienia to jednak faktu, iż z pierwszego miejsca awansuje właśnie AS Monaco. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (22:38:44)

90+4

90+3
    Aptekarze wznawiają grę od wrzutu z autu na wysokości pola karnego rywali.
    90+2. Niewiele brakowało Meksykaninowi!

90+2
    Świetne uderzenie Chicharito z dystansu! Piłka minimalnie minęła słupek bramki Monaco!

90
    Trzy minuty zdecydował się doliczyć arbiter.

89
    Aptekarze ze spokojem wymieniają się podaniami na własnej połowie boiska. W Leverkusen czekają już na końcowy gwizdek.

88
    Żółtą kartkę otrzymuje Valère Germain za popychanie rywala podczas przerwy w grze.

87
    Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, ale bronią się miejscowi.

86
    Trwa wymiana ciosów obu drużyn. W tym spotkaniu możemy być świadkiem jeszcze jakiejś bramki!

84
    Przycisnęli goście. Czy drużynie z Księstwa Monako uda się wywalczyć choćby honorowe trafienie?
    82. Morgan De Sanctis (LEV) - 3:0

82
    Gol dla Bayeru!

Dobijają rywali gospodarze! Sporo szczęścia miał przy wykonywaniu jedenastki WENDELL! Piłka po jego uderzeniu trafiła w poprzeczkę, ale następnie odbiła się od pleców bramkarza i wpadła do bramki!