SCM – Skra 3:1 (koniec) | ZAKSA – Stambuł BBSK 3:0 (koniec)
25 28 29
Stambuł BBSK
0
12 26 27
Wtorek 06.12.2016, 18:00 • Hala Azoty, Kędzierzyn-Koźle • Liga Mistrzów • 1. runda

0:0
    Trudne spotkanie. Kapitalna gra w pierwszej partii gospodarzy, ale w kolejnych Ci popełniali sporo niepotrzebnych błędów. No cóż, liczy się wygrana, liczą się trzy punkty. Najważniejsze jest dobre otwarcie gry w rozgrywkach europejskich! (19:39:24)

29:27
    Trzeci set skończony.

29:27
    Koniec! Świetna kontra gospodarzy i kończy ją udanym atakiem po skosie Sam Deroo!

28:27
    Tillie szczęśliwie na lewej stronie siatki przeciska się przez blok. Ależ emocji w tym secie.

27:27
    Rouzier nabija na blok i piłka wychodzi poza boisko.

27:26
    Tillie fantastycznie na pojedynczym bloku uderza po ostrym skosie.

26:26
    W kolejnej akcji bardzo pewnie po skosie w ataku Cosković.

26:25
    Kontra przyjezdnych, ale Rouzier zablokowany przez trzech graczy ZAKSY.

25:25
    Wiśniewski nie kończy z przechodzącej. Coś niesamowitego...

25:24
    As serwisowy Sama Deroo! Meczowa dla gospodarzy!

24:24
    Kędzierzynianie jeszcze się bronią. Skutecznie na skrzydle po ostrym skosie Konarski.

23:24
    Konarski zablokowany na lewej stronie siatki i to goście za chwilę mogą wygrać seta.

23:23
    W odpowiedzi Marechal obraca do prostej i trafia w narożnik boiska.

23:22
    Po ciasnym skosie atakuje Deroo i trafia. Blisko obrony goście, ale nieco zabrakło.

22:22
    Popsuta zagrywka Bieńka. Trafia serwisem prosto w siatkę.

22:21
    Po przerwie Konarski popisuje się nie do końca pewnym, ale skutecznym atakiem na prawej stronie siatki.