33 25 25 21 15
GKS Katowice
2
35 18 20 25 10
Wtorek 06.12.2016, 18:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Lubin • PlusLiga • 12. kolejka

0:0
    Dziękuję za dzisiejszą relację i zachęcam do regularnego śledzenia relacji na naszym portalu. (20:35:31)

0:0
    W Lubinie byliśmy świadkami bardzo ciekawego meczu. Cuprum przegrał pierwszego seta i stanął pod ścianą. Sytuacja jednak się odwróciła i już po trzech setach to gospodarze prowadzili. Czwarty set należał do zawodników Piotra Gruszki, ale w tie-break'u lepsi byli lubinianie. Nagroda MVP zasłużenie powędrowała do Kaczmarka.

15:10

15:10
    I oczywiście nagroda MVP dla Łukasza Kaczmarka!

15:10
    Kto nie inny, jak Kaczmarek! To on zasłużył na to, żeby zdobyć ostatni punkt tego meczu! Cuprum zdobywa 2 punkty, GKS zabiera 1 do domu.