Cracovia – Górnik Ł. 1:1 (koniec) | Jagiellonia – Lech P. 2:1 (koniec)
Jagiellonia Białystok
2:1 (1:1)
Lech Poznań
Niedziela 04.12.2016, 18:00 • Stadion Miejski, Białystok • PKO Ekstraklasa • 18. kolejka
    Wielka euforia w Białymstoku! Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do usłyszenia!

Poznańska Lokomotywa zatrzymana przez Jagiellonię Białystok. Gospodarze byli dziś lepszym zespołem i jak najbardziej zasłużenie zwyciężyli. Przypomnijmy, że gole na koncie ekipy prowadzonej przez Michała Probierza zapisywali Karol Świderski oraz Fiodor Cernych. Honorowe trafienie po stronie pokonanych wywalczył Paulus Arajuuri. Spodziewaliśmy się fantastycznego spektaklu, a tymczasem byliśmy świadkami dość przeciętnego pojedynku. Pozostaje niedosyt. (20:01:40)

90+7

90+6
    Rozpoczyna się ostatnia minuta dzisiejszego pojedynku w Białymstoku! Wciąż szarpią do przodu podopieczni Nenada Bjelicy, ale nie przynosi im to żadnych korzyści. Doskonale dysponowana jest defensywa Jagiellonii.

90+5
    Ależ niesfornie zachował się teraz Klimala! Otrzymał doskonałe podanie od Cernycha, ale nie zdołał oddać celnego uderzenia. Futbolówka poszybowała wysoko ponad bramką strzeżoną przez Matusa Putnocky'ego.

90+3
    Zostało jeszcze kilka minut. Obecnie tempo nie jest jakieś porywające. Przyjezdni w dalszym ciągu szukają szansy na zdobycie drugiego gola, ale rywale dyktują twarde warunki.

90+2
    Tymczasem sędzia Stefański ukarał Paulusa Arajuuriego. Fin brzydko potraktował jednego z przeciwników. Potrzebna jest przerwa, bowiem zawodnik Jagiellonii potrzebuje potrzeby służb medycznych.

90+2
    Lech cały czas jest w grze. Goście mają jeszcze pięć minut, by odwrócić losy tego starcia. Widać jednak, że defensywa białostockiej Jagiellonii jest w dobrej formie. Gospodarze ze spokojem oddalają potencjalne zagrożenia.

90+1
    Tego można było się spodziewać. Sędzia przedłużył mecz o siedem minut.

90
    Tymczasem na pozycji spalonej przyłapany został Klimala. Słuszna sygnalizacja arbitra liniowego. Inicjatywa powróciła w posiadanie gości ze stolicy Wielkopolski, którzy wciąż mają ochotę na zdobycie bramki.
    89. Miał być hit, a jest...

88
    Kelemen bez najmniejszego problemu wyłapał dośrodkowanie w pole karne. Czujna postawa golkipera białostockiej drużyny. Robak miał ochotę, by zagarnąć piłkę, ale nie miał szans z bramkarzem.

87
    Bez wątpienia kibice Lecha spodziewali się lepszej postawy swoich ulubieńców. Ostatnimi czasy Kolejorz naprawdę błyszczał, natomiast dziś poczynania gości ze stolicy Wielkopolski pozostawiają sporo do życzenia.

86
    Trener Kolejorza udziela swoim podopiecznym wielu wskazówek. Widać, że poznaniacy tanio skóry nie sprzedadzą i do samego końca będą walczyć o lepszy rezultat. Czy ich wysiłki przyniosą efekt? Niebawem wszystko będzie jasne.

85
    Dzisiejsze spotkanie ogląda 10 000 widzów.

83
    Ostatnie minuty nie przynoszą nam zbyt wielu emocji. Gospodarze szanują czas, natomiast przyjezdni próbują zaatakować, lecz nic z tego nie wynika. Czekamy na rozwój sytuacji.

82
    Faule: 7-12.
    81. Niewykorzystana szansa Robaka.

81
    Radosław Majewski był dzisiaj bardzo aktywny, ale mimo tego nie zdołał strzelić bramki. Przed momentem świetną sytuację na zdobycie gola miał Marcin Robak, lecz za długo zwlekał z oddaniem strzału, co okazało się brzemienne w skutkach.