Skra – Indykpol 3:1 (koniec) | ZAKSA – Dafi Społem 3:0 (koniec) | Resovia – BBTS 3:2 (koniec)

0:0
    Szalony był to mecz. Te chyba najdłuższe dotąd spotkanie obecnego sezonu zaczęło się od jakże długiego seta wygranego przez Będzin do 36. Na odmianę gry warszawian w dzisiejszym meczu zdecydowanie miało wejście Bartka Kwolka, który po nieudanych kilku akcjach, zaczął grać jak z nut. To właśnie on zapoczątkował bardzo dobre zagrywki Inżynierów, co ustawiło dalszy przebieg meczu. Dziękujemy za wspólne przeżywanie emocji tego meczu i zapraszamy na nasze następne relacje. (22:39:41)

0:0
    MVP spotkania zostaje Paweł Zagumny

15:6

15:6
    Asem serwisowym spuentował swoją dzisiejszą grę Bartek Kwolek!

11:5
    Nic nie wychodzi teraz będzinianom. Roberts próbował zaatakować pod górę, lecz nie znalazł palców rywali

10:5
    Zagumny cwanie blokuje i Będzin zalicza przez to cztery odbicia w jednej akcji

9:5
    Kowalczyk zagrywa w siatkę

9:4
    Kozub próbował rozegrać piłkę, która była już po stronie Politechniki. O ostatnią przerwę prosi trener MKSu